UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace średnio twarde do łóżka do spania

Materace średnio twarde to grupa materacy najliczniej reprezentowana przez nasze modele. Znajdziesz u nas modele podstawowe od 17 cm wysokości, aż do najbogatszych modeli mających 28 cm wysokości. Zalecamy je osobom, których waga waha się od 60-100 kg.

Materace średnio twarde to raj dla osób, których waga nie przekracza 100 kg.

Materace tej twardości oznaczamy symbolem H2 (u innych producentów oznaczenie może być H3, dlatego zalecamy posługiwanie się nazwą średnio twardy).

Który materac średnio twardy wybrać?

Pianka Visco Memory, warstwa lateksu a może podwójny lateks na którym poczujesz się jak król/królowa? Pianka Visco Memory zareaguje na Twój ciężar i ciepło ciała, pod wpływem tych czynników stanie się bardziej plastyczna – dla porównania w pomieszczeniach zimnych pianka ta będzie twardsza. Lateks jest bardziej sprężysty, lepiej wentyluje powietrze, jest mniej podatny na wypracowanie. Podwójny lateks to nadal średnia twardość, a już 4cm tej warstwy co ma duże przełożenie na komfort.

Nie chcesz dodatków? Nie ma problemu, w ofercie mamy również bazowe modele z pianką wysoko elastyczną HR.

Materace średnio twarde nie posiadają w swojej budowie warstwy kokosowej ani końskiego włosia - warstwy te automatycznie utwardzają materac, czyli wykorzystujemy je w budowie materacy twardych bądź materacy bardzo twardych.

Materac średnio twardy królewski sen

Zawsze marzyła Ci się sypialnia z królewskim łożem, wysokim i wygodnym? Spójrz na modele w konstrukcji Lux, oparte są na wyższym wkładzie sprężynowym co za tym idzie cały materac staje się wysoki.

Chcesz materac średnio twardy, ale jesteś na granicy wagi? Wybierz wersję w konstrukcji Multipocket - podwójna ilość sprężyn wzmocni materac i przełoży się to też trochę na twardość dlatego bez obaw możesz wybrać materac średnio twardy.

Jeśli materac nie musi być specjalnie wysoki, ani wyjątkowo wzmocniony klasyczny pocket spełni Twoje oczekiwania.

Nadal masz wątpliwości?

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, chętnie zawęzimy pole poszukiwań i wskażemy modele, najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom.