• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace kieszeniowe do łóżka do spania

Nasze materace miękkie polecamy osobom o wadze poniżej 60 kg lub osobom lubiących spać na miękkich podłożach. Posiadamy w swojej ofercie 3 miękkie materace, które występują w 12 wariantach. Zaufaj naszym materacom i śpij wygodnie.

Materace miękkie to modele dedykowane osobom, których waga nie przekracza ok. 60 kg - wg naszych oznaczeń jest to twardość H1. U innych producentów można spotkać oznaczenie H2 dlatego zalecamy używać słowa miękki.

Materac miękki czyli jaki?

Materace miękkie to modele, które posiadają podwójną warstwę pianki Visco Memory - 4cm warstwy, która staje się miękka pod wpływem ciężaru i ciepła organizmu. To plastyczny materiał, który dopasuje się kształtem do Twojego ciała.

Jakie są nasze materace? Na pewno nie są pływające. Miękki materac nie oznacza, że zapadasz się jak na łóżku wodnym. Materac jest solidnej budowy, miękkość nadaje warstwa wierzchnia czyli właśnie podwójny wkład pianki Visco Memory.

W budowie materaca stosujemy filc, który oddziela sprężyny od reszty materaca dając pewność, że sprężyny pozostaną na swoim miejscu - nie przebiją się nawet po latach użytkowania. Mamy tak dużą pewność w tej kwestii, że na wkład sprężynowy otrzymujesz od nas 30 letnią gwarancję. Naszych materacy nie zwijamy, nie rolujemy co dodatkowo świadczy o ich mocnej budowie.

Jeśli podwójna warstwa zmiękczająca to dla Ciebie zbyt mało możesz również konstrukcją zmniejszyć twardość wybierając wersję Lux modeli miękkich - materac będzie wyższy i trochę bardziej miękki w odczuciu. Modele miękkie nie są tylko dla dzieci, jeśli ważysz trochę więcej a jednak lubisz miękkie materace wybierz materac Multipocket - wzmocnisz jego budowę.

Gdy nie wiesz czy miękki materac to wybór właściwy

Wahasz się, nie potrafisz podjąć 100% pewnej decyzji?

Na wybór twardości materaca wpływ ma nie tylko waga osoby, która ma z niego korzystać ale również potrzeby organizmu oraz kwestia upodobań.

Nie martw się, materace miękkie są modelami dwustronnymi, druga ich strona może być średnio twarda bądź twarda jeśli właśnie taka Cie interesuje. Kupujesz więc zawsze model dwustronny, który może służyć jako materac średnio twardy lub materac twardy, a druga strona jest miękka. Nie wiesz który to model? Podpowiemy, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024