UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 8.12.2020 godz. 12:00 będą dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym terminie dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku

* złożone tzn. pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, będzie opłacone online lub wybrany sposób płatności za pobraniem
** odbędzie się jednokrotna próba dostawy - jeśli dzień i godzina dostawy nie będzie Państwu odpowiadać, lub nie będzie można nawiązać kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia daty dostawy zamówienie zostanie dostarczone po Świętach lub po Nowym Roku
Powyższa zasada nie dotyczy zamówień z samymi pokrowcami
  • Producent materacy

2020-10-30 10:34:00 KaszmirowySen.pl
Producent materacy

Dobry materac to podstawa komfortowego snu a wysokiej jakości sen przekłada się na nasze zdrowie i wydajność w ciągu dnia. Jako producent materacy rozumiemy to i staramy się zrobić wszystko, by nasze produkty spełniały nawet największe wymogi naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się pełną ofertą.

Polski producent materacy

Nasze materace produkujemy w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Materiały posiadają wymagane certyfikaty, dostarczają je nam zaufani dostawcy. To wszystko sprawia, że nasze materace są wyjątkowe, że każdy szczegół i etap produkcji są dopilnowane. Materace od producenta dostępne na stronie Kaszmirowysen.pl wykonane są z wkładu kieszeniowego. Czyni je to bardzo wygodnymi, trwałymi i odpornymi na zniekształcenia. Produkujemy materace z najwyższej półki.

Wiele cennych informacji i porad uzyskają państwo korzystając z naszej infolinii. Doświadczeni konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wybraniu najodpowiedniejszych parametrów.

Materace producent

Jak już wspomnieliśmy, rdzeń naszych materacy wykonany jest z wkładu kieszeniowego. Co to oznacza? Posiada sprężyny w ilości 262 szt/m2, umieszczone w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Które są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Same sprężyny nie są ze sobą w żaden sposób połączone. To sprawia, że pracują niezależnie jedna od drugiej a materac posiada wysoką elastyczność punktową, dopasowuje się więc idealnie do wszystkich krzywizn sylwetki. Standardowa wersja sprężyn ma 12 cm wysokości. Wśród materacy kieszeniowych wyróżniamy kilka rodzajów:

  • opisany wyżej standard
  • lux (sprężyny wyższe od standardowych o 5 cm)
  • mini (sprężyny niższe o 6 cm, produkowane z myślą o dzieciach oraz osobach, z ograniczoną przestrzenią na materac)
  • multipocket (ilość sprężyn została podwojona i wynosi 510 szt/m2)

Warstwy zewnętrze są indywidualną decyzją naszych klientów. W zależności od stopnia twardości mogą być wykonane z lateksu, pianki termoelastycznej visco memory, pianki wysokoelastycznej HR lub pianki moletowanej (w przypadku materacy miękkich i materacy średnio twardych). Materace twarde i bardzo twarde zawierają w swojej budowie kokos lub trawę morską, materace z końskim włosiem zaliczamy do kategorii materacy bardzo twardych.

Producent materacy

Jako producenci dbamy o każdy szczegół materaca. Również o jego pierwszą warstwę, chroniącą materac przed zabrudzeniem i wilgocią czyli pokrowiec. Nasze pokrowce to luksus. Uszyte są z wełny kóz kaszmirskich, na co wskazuje nazwa sklepu Kaszmirowysen.pl. Włosie jest ręcznie wyczesywane. Pokrowiec kaszmirowy jest szlachetnym uzupełnieniem materaca. Jest gruby, mięsisty, o gramaturze wynoszącej 450 g/m2. Delikatny i przyjemny dla skóry. Wzmocniony siatką wentylującą 3D, jest przewiewny. Nadaje każdemu z naszych materacy wyjątkowego charakteru.

 

Przysłowiową wisienką na torcie jest forma dostawy naszych materacy. Produkujemy je wkładając w to całe serce i dlatego chcemy, by dotarły do klienta w nienaruszonym stanie. W tym celu współpracujemy z firmą transportową, która przewozi nasze materace na płasko, ułożone bokiem jeden obok drugiego. Mamy pewność, że nie będą zginane i rolowane i sprężyny nie ulegną uszkodzeniu. Dzięki temu materac posłuży wiele lat w doskonałej formie.

Liczne i pozytywne komentarze potwierdzają jakość i komfort użytkowania naszych materacy.