• Producent materacy

2020-10-30 10:34:00 KaszmirowySen.pl
Producent materacy

Dobry materac to podstawa komfortowego snu a wysokiej jakości sen przekłada się na nasze zdrowie i wydajność w ciągu dnia. Jako producent materacy rozumiemy to i staramy się zrobić wszystko, by nasze produkty spełniały nawet największe wymogi naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się pełną ofertą.

Polski producent materacy

Nasze materace produkujemy w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Materiały posiadają wymagane certyfikaty, dostarczają je nam zaufani dostawcy. To wszystko sprawia, że nasze materace są wyjątkowe, że każdy szczegół i etap produkcji są dopilnowane. Materace od producenta dostępne na stronie Kaszmirowysen.pl wykonane są z wkładu kieszeniowego. Czyni je to bardzo wygodnymi, trwałymi i odpornymi na zniekształcenia. Produkujemy materace z najwyższej półki.

Wiele cennych informacji i porad uzyskają państwo korzystając z naszej infolinii. Doświadczeni konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wybraniu najodpowiedniejszych parametrów.

Materace producent

Jak już wspomnieliśmy, rdzeń naszych materacy wykonany jest z wkładu kieszeniowego. Co to oznacza? Posiada sprężyny w ilości 262 szt/m2, umieszczone w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Które są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Same sprężyny nie są ze sobą w żaden sposób połączone. To sprawia, że pracują niezależnie jedna od drugiej a materac posiada wysoką elastyczność punktową, dopasowuje się więc idealnie do wszystkich krzywizn sylwetki. Standardowa wersja sprężyn ma 12 cm wysokości. Wśród materacy kieszeniowych wyróżniamy kilka rodzajów:

  • opisany wyżej standard
  • lux (sprężyny wyższe od standardowych o 5 cm)
  • mini (sprężyny niższe o 6 cm, produkowane z myślą o dzieciach oraz osobach, z ograniczoną przestrzenią na materac)
  • multipocket (ilość sprężyn została podwojona i wynosi 510 szt/m2)

Warstwy zewnętrze są indywidualną decyzją naszych klientów. W zależności od stopnia twardości mogą być wykonane z lateksu, pianki termoelastycznej visco memory, pianki wysokoelastycznej HR lub pianki moletowanej (w przypadku materacy miękkich i materacy średnio twardych). Materace twarde i bardzo twarde zawierają w swojej budowie kokos lub trawę morską, materace z końskim włosiem zaliczamy do kategorii materacy bardzo twardych.

Producent materacy

Jako producenci dbamy o każdy szczegół materaca. Również o jego pierwszą warstwę, chroniącą materac przed zabrudzeniem i wilgocią czyli pokrowiec. Nasze pokrowce to luksus. Uszyte są z wełny kóz kaszmirskich, na co wskazuje nazwa sklepu Kaszmirowysen.pl. Włosie jest ręcznie wyczesywane. Pokrowiec kaszmirowy jest szlachetnym uzupełnieniem materaca. Jest gruby, mięsisty, o gramaturze wynoszącej 450 g/m2. Delikatny i przyjemny dla skóry. Wzmocniony siatką wentylującą 3D, jest przewiewny. Nadaje każdemu z naszych materacy wyjątkowego charakteru.

 

Przysłowiową wisienką na torcie jest forma dostawy naszych materacy. Produkujemy je wkładając w to całe serce i dlatego chcemy, by dotarły do klienta w nienaruszonym stanie. W tym celu współpracujemy z firmą transportową, która przewozi nasze materace na płasko, ułożone bokiem jeden obok drugiego. Mamy pewność, że nie będą zginane i rolowane i sprężyny nie ulegną uszkodzeniu. Dzięki temu materac posłuży wiele lat w doskonałej formie.

Liczne i pozytywne komentarze potwierdzają jakość i komfort użytkowania naszych materacy.

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024