• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe MULTIPOCKET do łóżka do spania

Materace kieszeniowe Multipocket to najnowsza generacja sprężyny - ilość sprężyn jest podwojona w stosunku do standardowej sprężyny kieszeniowej. Powoduje to jeszcze lepsze podparcie naszego ciała oraz wydłuża żywotność materaca.

Materace Multipocket to nic innego jak podwójna konstrukcja sprężyn pocketowych, czyli kieszeniowych.

W takiej konstrukcji na metrze kwadratowym znajduje się 510 sprężyn.

Każda sprężyna umiejscowiona jest w osobnej kieszeni- stąd nazwa kieszeniowe, sprężyny nie są ze sobą łączone drutem jak w przypadku konstrukcji bonelowej tym samym praca materaca multipocketowego jest cicha. Możesz mieć pewność, że nie usłyszysz skrzypiących sprężyn. W standardzie czyli pockecie ilość sprężyn wynosi 262/m2, w wersji multipocket to niemal podwójna ilość.

Materace multipocket - solidniejsza konstrukcja

Materac multipocketowy jest twardszy, mocniejszy i cięższy z racji większej ilości sprężyn. Posiada dwa razy więcej punktów podparcia. Dedykowany osobom cięższym bądź parom, których różnica wagi jest dosyć istotna. Przykładowo w sytuacji gdy jedna osoba waży około 60kg, druga powyżej 100kg dobrym rozwiązaniem jest wybór materaca średnio twardego właśnie w konstrukcji multipocket. Materac jest wzmocniony co ma przełożenie też na twardość i możemy wtedy zaproponować model średnio twardy. Jeśli nie masz pewności czy materac średnio twardy rzeczywiście będzie dobrym rozwiązaniem skorzystaj z oferty materacy dwustronnych. Materac dwustronny może mieć np. jedną stronę średnio twardą, drugą twardą. Mamy też model z jedną stroną miękką a drugą średniej twardości czy materac twardy/bardzo twardy.

Wersja multipocket tak samo jak wersja pocketowa posiada 9 stref twardości zapewniając optymalne podparcie całego ciała. Twardsze sprężyny stosowane są w miejscu w którym nacisk ciała jest większy, np. w okolicach bioder. Bardziej miękkie sprężyny stosowane są w miejscach w których nacisk jest mniejszy jak np. głowa czy stopy.

Materace Multipocket służą dłużej

Podwójna ilość sprężyn ma również przełożenie na żywotność materaca. Innym sposobem na zwiększenie żywotności materaca jest jego obracanie nogi-głowa, góra-dół czego niestety pozbywamy się wybierając materac jednostronny.

Poza konstrukcją multipocket i wersją pocketową istnieje jeszcze wersja Lux - bardziej miękka konstrukcja ze względu na użycie dłuższych sprężyn. Każdy materac w takiej wersji jest wyższy o 5cm.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024