• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x200 / 200x100 cm do spania

W naszym sklepie znajdziesz materace 100x200 cm w kaszmirowym pokrowcu. Każdy posiada stronę lato-zima i boczny pasek wentylujący. Dodatkowo wszystkie nasze materace posiadają w swojej budowie piankę wysokoelastyczną HR.

Jednoosobowe materace 100x200 cm to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o szerokość miejsca do spania. Jest to rozmiar bardziej komfortowy niż materac 90x200 cm, z kolei bardzo standardowy jeśli porównamy go do materaca 110x200 cm. W łóżku spędzamy średnio 8 godzin w ciągu doby, więc warto, aby ten czas był spędzony w jak najbardziej komfortowych i relaksujących warunkach. To w czasie snu odpoczywamy, regenerujemy nasz organizm i nabieramy sił przed kolejnym dniem.

Komfortowe materace 100x200 cm

Szeroka oferta naszych materacy pozwoli dobrać odpowiedni model, który zapewni komfortowy sen. Wszystkie nasze materace to 9 strefowe materace kieszeniowe lub materace kieszeniowe Multipocket. Strefy w materacu to nic innego jak sprężyny o różnej twardości zastosowane w zależności od ułożenia naszego ciała. Inne sprężyny stosowane są w okolicach głowy i naszych barków, a inne w okolicach bioder. 9 strefowe materace to najbardziej komfortowe modele spośród modeli kieszeniowych. Każdy z naszych modeli może mieć zastosowane różne dodatki w zależności od twardości. Bazowy model to model dwustronny z obu stron średnio twardy z zastosowaniem pianki wysoko elastycznej HR.

Materace 100x200 cm i na wymiar

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę materacy 100x200 cm oraz materacy w innych rozmiarach, tzw. materacy na wymiar. Każdy nasz materac produkujemy w ciągu 2 dni roboczych. Produkujemy, więc otrzymują Państwo nowy materac, nie produkt, który przeleżał jakiś czas na magazynie w folii. Dodatkowo taki materac transportujemy prywatną firmą przewozową na płasko, bez rolowania, w pozycji pionowej, tak aby nie uległ uszkodzeniu. Zależy nam na tym, aby nasze materace służyły Państwu długie lata, bo wiemy, że tylko zadowolony Klient poleci nasze materace swojej rodzinie i znajomym.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024