• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x200 / 200x70 cm do spania

Materac 70x200 cm to model wybierany do łóżka dziecięcego, kampera lub samochodu ciężarowego. U nas bez problemu znajdziesz odpowiedni spośród 90 dostępnych materacy. Miękki, średnio twardy, twardy lub bardzo twardy? Zamów i śpij wygodnie.

Nietypowy rozmiar materaca 70x200 cm to w naszym sklepie standard. Bez problemu dobierzesz odpowiedni model dopasowany do Twoich potrzeb. Sam rozmiar materaca wskazuje, że jest to rozmiar przeznaczony dla dzieci i nastolatków. Jest to jednak popularny rozmiar stosowany w przypadku materacy do samochodów ciężarowych, tzw. TIRów czy też materacy do przyczep kempingowych czy samochodów potocznie zwanych kamperami. Nie jest to najmniejszy rozmiar w długości 200 cm jaki oferujemy, mamy też mniejsze materace 60x200 cm. Jeśli jesteśmy dopiero na etapie zakupu łóżka zainwestujmy w troszkę większy rozmiar jakim jest materac 80x200 cm.

Materac 70x200 cm dla dziecka

Szukając materaca dla naszych najmłodszych warto zwrócić uwagę czy nie jesteśmy ograniczeni w postaci wysokości materaca. Bardzo często zdarza się, że łóżko jest przystosowane do materacy o bardzo niskiej wysokości, co za tym idzie jesteśmy ograniczeni do mniej komfortowych materacy. Jeśli wysokość nie stanowi problemu możemy wybrać materac kieszeniowy o odpowiednio dobranej twardości do naszych najmniejszych pociech. Polecamy im modele dwustronne, których jedna strona jest miękka, a druga średnio twarda.

Materac 70x200 cm do TIRa, samochodu ciężarowego, kampera

Podróżując samochodem, pracując lub wypoczywając w nim, również potrzebny jest nam odpowiedni materac. Każdy z nas po długiej drodze "za kółkiem" marzy o odpowiednim wypoczynku. Materac do samochodu dopieramy tak samo jak i do domu, wg twardości dopasowanej do wagi osób śpiących. Materace średnio twarde polecamy osobom ważącym poniżej 100 kg, materace twarde dla osób od 100 do 120 kg, a materace bardzo twarde dla osób o wadze powyżej 120 kg - tutaj dedykujemy materace oparte na sprężynie kieszeniowej Multipocket - czyli o ilości sprężyn 510 szt/m2.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024