Sen to potrzeba istotna dla każdego, niezależnie od płci oraz wieku. Odpowiednio dopasowany materac jest w stanie zagwarantować zdrową i w pełni bezpieczną pozycję ciała, a tym samym efektywny sen, który przyniesie wiele korzyści. Poszukując hurtowni materacy, która oferuje bogaty wybór produktów i jednocześnie zapewnia najwyższą jakość, warto zapoznać się z ofertą producenta Kaszmirowysen.pl i zdecydować na zakupy w korzystnych cenach.

Materace wykonane z najwyższej klasy materiałów

U producenta można liczyć na niezwykle bogaty asortyment materacy, które zawsze produkowane są przy użyciu surowców pierwszego gatunku. Są to produkty bardzo trwałe i wytrzymałe, które idealnie sprawdzą się nie tylko w warunkach domowych, ale także w hotelach, pensjonatach, internatach i innych miejscach. Decydując się na zakup w hurcie, można liczyć na korzystniejsze warunki i znaczne rabaty.

Jakiego rodzaje materace można tu znaleźć?

  • kieszeniowe,

  • multipocket,

  • profilowane,

  • kokosowe,

  • termoelastyczne,

  • lateksowe.

Na Kaszmirowysen.pl dostępne są również bardzo praktyczne pokrowce na materace, które warto kupować w hurtowni materaców, ponieważ można je idealnie dopasować i sprawić, że każdy materac zachowa na dłużej swoją czystość i higieniczność.

Hurtownia materacy w każdym rozmiarze

Hurtowi klienci doceniają przede wszystkim możliwość samodzielnego zaprojektowania wybranych modeli materaców. Można wybierać spośród najlepszych materiałów, ale również setek rozmiarów. Dostępne są w szerokiej gamie materace dziecięce, młodzieżowe, jednoosobowe i małżeńskie. Dodatkowym, bardzo istotnym parametrem każdego materaca jest oczywiście jego twardość.

Kaszmirowysen.pl zapewnia:

W hurcie najczęściej sprzedają się produkty o średnim stopniu twardości, ponieważ odpowiadają większości użytkowników. Twardość dopasowuje się bowiem do masy ciała osoby śpiącej. Warto pamiętać o tym, że całkiem inaczej śpi się na miękkim materacu wykonanym z pianki termoelastycznej, która dosłownie otula sobą ciało i na twardym materacu lateksowym, który zalecany jest raczej cięższym osobom lub amatorom twardego podłoża.

Dbałość o najwyższe standardy

Producent oferuje w hurcie materace wykonane ze znakomitych surowców i bardzo dba o to, aby były jak najdłużej funkcjonalne i trwałe. Wszystkie materace transportowane są zawsze w pozycji na płasko, na boku. Rolowanie materaców nie sprzyja ich działaniu. Poszczególne elementy konstrukcyjne mogą bowiem ulec odkształceniu lub nawet uszkodzeniu. Dotyczy to przede wszystkim materaców opartych na działaniu sprężyn, a więc dostępnych produktów kieszeniowych i multipocket. Każdy materac kupiony w hurtowni objęty jest przez producenta dwuletnią gwarancją i można go zwrócić w ciągu trzydziestu dni od momentu zakupu. Klienci hurtowi bardzo doceniają tę możliwość i chętnie z niej korzystają, jeśli materace wykonane na zamówienie nie odpowiadają ich wymaganiom.

Zobacz też nasze inne artykuły z bloga:
- Materac twardy vs materac miękki - różnice, jaki wybrać?
- Jak działa pianka termo elastyczna w materacach?
- Jak spać? Najgorsze i najlepsze pozycje do snu