UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Materace z trawą morską kieszeniowe, multipocket

Szukasz materacy z trawą morską? Dobrze trafiłeś, posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli kieszeniowych lub w wersji Multipocket ze stroną twardą zbudowaną z trawy morskiej. Zapraszamy.

W naszym sklepie oferujemy materace wykonane z surowców najwyższej jakości. Bardzo zależy nam na maksymalnym komforcie, dlatego do asortymentu wprowadziliśmy materace z trawą morską – w 100% naturalnym surowcem, który jest bardzo ekologiczny i wytrzymały. Każdy produkt można zoptymalizować i dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do poznania oferty i złożenia zamówienia.

Dla kogo najlepsze są materace z trawą morską?

Trawa morska stosowana jest w zastępstwie włókna kokosowego – również ekologicznego surowca pozyskiwanego przez nas z najlepszych źródeł. Stosujemy ją w materacach twardych, jak również tych o średnim stopniu twardości. Sprawdza się doskonale w przypadku materaców bardzo twardych i stosujemy ją zawsze po twardej stronie naszego produktu. Jest to materiał bardzo trwały i wytrzymały, co gwarantuje najwyższą jakość materaca, który świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w hotelu. Materace z trawą morską dedykujemy więc osobom, dla których najlepsze są twarde powierzchnie. Decydującym czynnikiem powinna być zawsze masa ciała, dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi zaleceniami wagowymi dla każdego stopnia twardości materaca. Tego typu materac na pewno nie będzie odpowiedni dla dzieci, ani dla osób bardzo szczupłych i nie zapewni im odpowiedniego komfortu.

W jakich materacach stosujemy trawę morską?

Surowiec ten najczęściej można znaleźć w naszych materacach kieszeniowych, jak również w wersji Multipocket. Wspaniale utwardza, a dodatkowo umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i wentylację materaca. Dodatkowo, bardzo przyjemnie pachnie, co na wiele osób działa relaksująco. Wszystkie nasze materace produkujemy na indywidualne zamówienie, dlatego zachęcamy do ich optymalizacji. Wysyłamy je tylko i wyłącznie na płasko, aby nie zaszkodzić konstrukcji w żaden sposób. Materace z trawą morską obejmujemy dwuletnią gwarancją.