• Kategorie
  • Parametry
  • Materace z trawą morską kieszeniowe, multipocket, piankowe

Szukasz materacy z trawą morską? Dobrze trafiłeś, posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli kieszeniowych lub w wersji Multipocket ze stroną twardą zbudowaną z trawy morskiej. Zapraszamy.

W naszym sklepie oferujemy materace wykonane z surowców najwyższej jakości. Bardzo zależy nam na maksymalnym komforcie, dlatego do asortymentu wprowadziliśmy materace z trawą morską – w 100% naturalnym surowcem, który jest bardzo ekologiczny i wytrzymały. Każdy produkt można zoptymalizować i dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do poznania oferty i złożenia zamówienia.

Dla kogo najlepsze są materace z trawą morską?

Trawa morska stosowana jest w zastępstwie włókna kokosowego – również ekologicznego surowca pozyskiwanego przez nas z najlepszych źródeł. Stosujemy ją w materacach twardych, jak również tych o średnim stopniu twardości. Sprawdza się doskonale w przypadku materaców bardzo twardych i stosujemy ją zawsze po twardej stronie naszego produktu. Jest to materiał bardzo trwały i wytrzymały, co gwarantuje najwyższą jakość materaca, który świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w hotelu. Materace z trawą morską dedykujemy więc osobom, dla których najlepsze są twarde powierzchnie. Decydującym czynnikiem powinna być zawsze masa ciała, dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi zaleceniami wagowymi dla każdego stopnia twardości materaca. Tego typu materac na pewno nie będzie odpowiedni dla dzieci, ani dla osób bardzo szczupłych i nie zapewni im odpowiedniego komfortu.

W jakich materacach stosujemy trawę morską?

Surowiec ten najczęściej można znaleźć w naszych materacach kieszeniowych, jak również w wersji Multipocket. Wspaniale utwardza, a dodatkowo umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i wentylację materaca. Dodatkowo, bardzo przyjemnie pachnie, co na wiele osób działa relaksująco. Wszystkie nasze materace produkujemy na indywidualne zamówienie, dlatego zachęcamy do ich optymalizacji. Wysyłamy je tylko i wyłącznie na płasko, aby nie zaszkodzić konstrukcji w żaden sposób. Materace z trawą morską obejmujemy dwuletnią gwarancją.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024