• Zakup materaca przez internet – kilka ważnych wskazówek

2022-01-31 14:28:00 KaszmirowySen.pl
Zakup materaca przez internet – kilka ważnych wskazówek

Dlaczego zakupy przez internet to dobry pomysł? Powodów jest kilka, jednak wśród największych plusów należy wymienić: duży i różnorodny wybór, niższe niż w sklepach stacjonarnych ceny oraz wygodę i oszczędność czasu. Siedząc wygodnie w fotelu możemy porównać kilka ofert naraz, sprawdzić cenę, wyszukać opinie. Zakupy internetowe są proste, szybkie i bezpieczne. Rozumiemy jednak, że możesz obawiać się zakupu wielkogabarytowego produktu jakim jest materac. Chcemy Cię jednak uspokoić i zapewnić, że to doskonały pomysł.

Materac przez internet – na co zwrócić uwagę

Uważasz, że w sklepie stacjonarnym jesteś w stanie przetestować materac i dzięki temu Twój wybór będzie strzałem w dziesiątkę? To bardzo mylne odczucie. Tak naprawdę, by przekonać się o właściwościach danego materaca nasz organizm potrzebuje przynajmniej kilku dni próby. Sklep stacjonarny nie daje Ci takiej możliwości. My tak! Kupując materac w naszym sklepie internetowym możesz testować materac przez okres 30 dni. Jeżeli okaże się, że jest niewygodny i nie spełnia Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy. Konkretne warunki zwrotu dostępne są na stronie internetowej. Możliwość zwrotu produktu to jeden z czynników, na który powinieneś zwrócić uwagę. Drugim jest sposób transportu. I czas realizacji. Nasze materace produkujemy dopiero po złożeniu zamówienia, nie są więc magazynowane i trafiają od razu do klienta. Na produkcję przeznaczamy 3 dni robocze. Dostarczamy je zewnętrzną firmą transportową według ustalonych zasad – muszą być przewożone na płasko, czyli bez zwijana, rolowania, ułożone na dłuższym boku, w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Dzięki temu oferujemy 30 letnią gwarancję na formatkę kieszeniową oraz dwuletnią na pozostałe warstwy. I jest to 3 punkt, istotny podczas zakupów. Jesteśmy pewni swoich produktów.

Jak kupić materac przez internet

Internetowe zakupy materaca niewiele różnią się od tych stacjonarnych. I w jednym i w drugim przypadku musimy postępować według pewnych reguł. Zacznijmy od określenia twardości materaca, która powinna być podyktowana wagą użytkownika. By ułatwić klientom wybór podzieliliśmy materace na cztery kategorie:

Kolejnym krokiem jest wybór wkładu wewnętrznego. Według rdzenia materace dzielimy na:

Decydując o głównych warstwach zewnętrznych wybierzemy jeden z poniższych modeli, czyli:

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024