Podróżowanie to dla wielu z nas największa przyjemność w życiu. Niektórzy kochają wolność i niezależność. Jak połączyć jedno i drugie? Kupić kampera lub przyczepę campingową. Nie zapominajmy, że oprócz samej możliwości przemieszczania się kamper gwarantuje nam również nocleg. Zadbaj o to by był komfortowy, relaksujący i zregenerował nasze siły na każdy nowy dzień pełen wrażeń.

Materac do kampera

Podstawą dobrego snu jest wygodny materac. Oferujemy Państwu materace z wkładem kieszeniowym. Trwałe i komfortowe. Wkład kieszeniowy wykonany jest ze sprężyn w cylindrycznym kształcie, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Charakteryzuje się dużą elastycznością punktową, podpiera każdą część ciała w optymalny sposób. Liczba sprężyn wynosi 262 szt/m2 a ich wysokość to 12 cm. Dla klientów, których ogranicza wysokość posiadamy w ofercie materace pocketowe mini. Sprężyny są niższe od standardowych o połowę, mają tylko 6 cm, jednak pozostałe warstwy pozostają bez zmian. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się preferowanym rodzajem materaca, mimo iż nie posiadają zbyt dużej przestrzeni. Materace są dwustronne. Ich żywotność jest znacznie wydłużona, dzięki możliwości obracania i użytkowania obu stron. Strony materaca mogą mieć różną twardość i występować w różnych kombinacjach. Powierzchnie miękkie materaca wykonane są z takich surowców jak:

  • pianka wysokoelastyczna HR (elastyczna, sprężysta, o gęstości 35 kg/m3, trwała, z dobrą wentylacją, antygrzybiczna)
  • pianka termoelastyczna Visco Memory( reaguje na temperaturę i nacisk, dobrze podpiera całe ciało, miękka, plastyczna, wspomaga prawidłowe krążenie krwi)
  • lateks (sprężysty, przewiewny, odporny na odkształcenia, bardzo trwały, antyalergiczny, mikrokanaliki wentylują materac)
  • pianka moletowana (specyficznie nacinana, posiada liczne wypustki i wgłębienia, dobrze podtrzymuje ciało, daje uczucie mikromasażu, posiada siedem stref twardości)

By utwardzić i ustabilizować konstrukcję materaca, przygotować ją pod wagę przekraczającą 100 kg używane są wkłady z:

  • kokosa (antyalergiczny, przeciwgrzybiczny, szybko odprowadza wilgoć)
  • trawy morskiej (naturalny surowiec, z dobrą wentylacją, zapobiega nadmiernemu poceniu)
  • końskiego włosia ( antyalergiczne, higroskopijne, dobrze wentyluje materac, ogranicza rozwój bakterii i roztoczy)

Dostępne kombinacje twardości materacy:

 

Zobacz też nasze inne artykuły z bloga:
- Fazy księżyca, a sen
- W objęciach Morfeusza - co to oznacza?
- Materac bonellowy czy pocket?