• Kategorie
  • Parametry
  • Materace z profilowaną pianką Visco Memory kieszeniowe piankowe

Materace z profilowaną pianką Visco Memory to materace, które przynajmniej jedną stronę mają średnio twardą. Pianka ta, zwana często termopianką lub pianką termoelastyczną to bardzo wygodna warstwa wpływająca pozytywnie na komfort Twojego snu.

Co to jest pianka profilowana Visco Memory moletowana w materacach profilowanych?

To pianka o zwiększonej gęstości, której charakterystyczny wygląd i cechy uzyskuje się poprzez liczne nacięcia. Posiada aż 7 stref twardości. Większą w miejscu gdzie ułożone są biodra i ramiona osoby śpiącej i mniejszą w miejscach, gdzie znajduje się głowa, brzuch i nogi. Ta specyficzna budowa daje nam gwarancję właściwego podparcia ciała. Kręgosłup jest podtrzymywany na całej jego długości, napięcie mięśni zostaje zniwelowane praktycznie do zera. Rano obudzisz się odprężony i wyspany.

Pianka profilowana Visco Memory posiada liczne wypustki i wgłębienia, które delikatnie masują, zwiększając przepływ krwi. Ma to bardzo pozytywny wpływ na organizm, dotlenione komórki są zregenerowane a Ty wypoczęty.

Warto rozważyć zakup materaca z pianką profilowaną Visco Memory, ze względu na jej liczne zalety, do których możemy zaliczyć:

- idealne dopasowanie do wagi i kształtu ciała użytkownika

- zwiększoną wentylację materaca, dzięki licznym wypustkom i wgłębieniom

- funkcję mikro masażu usprawniającego właściwe krążenie

- gwarancję odpowiedniego podparcia kręgosłupa, co zapobiegnie narażeniu go na zwyrodnienia

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024