• Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 220 cm Najlepszej jakości surowce

Jesteś osobą wyższego wzrostu i poszukujesz materaca o długości 220 cm? Oferujemy Ci 17 różnych szerokości materaca 220 cm. Szeroka gama modeli sprawia, że materac znajdzie u nas osoba ważąca 50 kg jak i 150 kg. Zaufaj naszym materacom.

Materace o długości 220 cm to materace dla osób wyższych. Zawsze należy tak dobierać długość materaca, aby była ona większa o około 20 cm niż wzrost osoby, który na nim śpi. Jesteś osobą wysoką mierzącą około 200 cm wzrostu, już nie musisz się martwić o odpowiedni materac i ściskać się na standardowym materacu o długości 200 cm. Oferujemy Ci 17 różnych szerokości materaca o długości 220 cm:

Dla kogo materace o długości 220 cm?

Materace o długości 220 cm to nietypowe materace - na pewno są one dedykowane osobom wysokim. Nasze materace możemy dopasować nie tylko do Twojego wzrostu, ale również do wagi. Posiadamy cztery rodzaje twardości: materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde - dobieramy je wg wagi osób śpiących. Wszystkie nasze materace są dwustronne, tzn. obie strony materaca nadają się do spania. Materace mogą być z obu stron o tej samej twardości, lub posiadać różne twardości po obu stronach.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024