• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x200 / 200x120 cm do spania

Jesteśmy producentami materacy 120x200 cm. Wiemy z czego i jak produkujemy, dlatego nasze materace są tak wygodne i komfortowe. Zawsze stosujemy surowce najwyższego, I gatunku, bo wiemy, że tylko one spełnią wygórowane wymagania naszych Klientów.

Materace 120x200 cm to materace przez jednych traktowane jako wygodne modele jednoosobowe, przez innych jako bardzo wąskie, ale jednak materace dwuosobowe. My zalecamy jednak traktować ten rozmiar materaca jako materac jednoosobowy tak samo jak i materac 110x200 cm. Najbliższy rozmiar jaki można traktować jako dwuosobowy to materac 130x200 cm. Kupując materac 120x200 cm należy pamiętać że to rozmiar materaca i łóżko powinno mieć wewnętrzne wymiary właśnie takie, nie jest to wymiar łóżka tylko miejsca na materac - oczywista rzecz, ale jednak przez wielu bagatelizowana.

Jednoosobowy materac 120x200 cm

Tak jak wspominaliśmy jest to raczej bardzo wygodny materac jednoosobowy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno materace profilowane jak i lateksowe, termoplastyczne czy kokosowe. Łączy ich jedna rzecz wszystkie materace są dwustronne co oznacza, że obie strony materaca nadają się do spania - jest to bardzo ważna cecha, gdyż bardzo mocno wpływa na wydłużenie żywotności materaca. Materac dwustronny możemy obracać na 2 sposoby, materac jednostronny tylko na jeden sposób: tylko głowa-nogi, materac dwustronny również góra-dół. Jest to bardzo ważne, należy to robić raz na 3-4 miesiące - znacząco przez to wydłużamy jego żywotność.

Materace termoplastyczne 120x200 cm

Spośród szerokiej oferty naszej modeli szczególnej uwadze polecamy Państwu nasze materace termoplastyczne, tzn. materace, które w swojej budowie posiadają komfortową piankę Visco Memory. Jest to surowiec stosowany w materacach średnio twardych. Jest to pianka, jak sama nazwa mówi, reagująca na temperaturę. Zachowuje się ona tak, że im cieplej tym ona staje się miększa dopasowując się kształtem do naszego ciała. Przyjemnie oddaje ciepło daje uczucie grzania, jest to cecha przez wiele osób pożądana.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024