UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materace długości 210 cm - Stawiamy na komfort spania

Masz dosyć nietypowe łóżko, które wymaga materaca o długości 210 cm? Już nie musisz się martwić - znajdziesz u nas 16 różnych szerokości materacy, które będą idealnie pasować do Twojego niestandardowego łóżka. Zaufaj naszym materacom.

Szukasz materaca o długości 210 cm? Dobrze trafiłeś. Posiadamy ponad 90 modeli w długości. Jednocześnie oferujemy 16 różnych szerokości materaców, abyś bez problemu dopasował jego rozmiar do swojego łóżka. Proponujemy:

Komfortowe materace o długości 210 cm

Nasze materace to produkty najwyższej jakości, aby zachowały taką jakość długo transportujemy na płasko bez rolowania. Większość Klientów rozumie zwrot na płasko zbyt dosłownie. Materace nie są zginane, transportowane na płasko, ale w pionie. Ta pozycja chroni materace przed zgnieceniem ich przez siebie, gdyby były transportowane na płasko poziomo, czyli w takiej pozycji w jakiej standardowo są układane w łóżku. Wiąże to się z dłuższym oczekiwaniem na przesyłkę, za to mają Państwo pewność, że materac, który otrzymacie będzie wam służył długie lata.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni