UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 210 cm - Stawiamy na komfort spania

Masz dosyć nietypowe łóżko, które wymaga materaca o długości 210 cm? Już nie musisz się martwić - znajdziesz u nas 16 różnych szerokości materacy, które będą idealnie pasować do Twojego niestandardowego łóżka. Zaufaj naszym materacom.

Szukasz materaca o długości 210 cm? Dobrze trafiłeś. Posiadamy ponad 90 modeli w długości. Jednocześnie oferujemy 16 różnych szerokości materaców, abyś bez problemu dopasował jego rozmiar do swojego łóżka. Proponujemy:

Komfortowe materace o długości 210 cm

Nasze materace to produkty najwyższej jakości, aby zachowały taką jakość długo transportujemy na płasko bez rolowania. Większość Klientów rozumie zwrot na płasko zbyt dosłownie. Materace nie są zginane, transportowane na płasko, ale w pionie. Ta pozycja chroni materace przed zgnieceniem ich przez siebie, gdyby były transportowane na płasko poziomo, czyli w takiej pozycji w jakiej standardowo są układane w łóżku. Wiąże to się z dłuższym oczekiwaniem na przesyłkę, za to mają Państwo pewność, że materac, który otrzymacie będzie wam służył długie lata.