• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe multipocket 160x200 cm

Do swojej sypialni wybierz ekskluzywny kaszmirowy materac kieszeniowy multipocket 160x200 cm. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Mnogość modeli sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie materac 160x200 cm.

Ze względu na budowę materace z naszej oferty sprzedażowej dzielimy na piankowe oraz kieszeniowe. Konstrukcja sprężynowa cieszy się dużą popularnością wśród osób dorosłych oraz nastolatków, materace piankowe częściej spotkamy w łóżkach dziecięcych. Dlaczego materace kieszeniowe cieszą się tak dużą popularnością? Ich niepodważalnym atutem jest z pewnością wysoka trwałość oraz oferowany poziom komfortu.

Materac kieszeniowy 160x200 cm

Konstrukcja materaca kieszeniowego 160x200 cm wykonana jest z cylindrycznych sprężyn, które są umieszczone w materiałowych kieszonkach. Kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone, natomiast same sprężyny pracują niezależnie jedna od drugiej, uginając się tylko w miejscu nacisku. Materace pocketowe (kieszeniowe) charakteryzują się elastycznością punktową i doskonale amortyzują ruchy. Perfekcyjnie dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała, optymalnie podpierają kręgosłup, ramiona i biodra. Osoba lżejsza nie stacza się w kierunku cięższej, partnerzy nie wybudzają się wzajemnie przy zmianie pozycji. Konstrukcja kieszeniowa zapewnia wygodny sen. Ilość sprężyn wynosi 262 szt./m2. Nie możemy nie wspomnieć o trzech wariantach wysokości każdego modelu. W wersji standardowej sprężyny mają wysokość 12 cm, w wersji mini są one skrócone o połowę i mają tylko 6 cm wysokości. Wersja lux została wydłużona o 5 cm, materac zyskał wysokość lecz stracił nieco na twardości i sztywności. Ten fakt należy brać pod uwagę przy zakupie konkretnego materaca kieszeniowego 160x200 cm.

Jaki materac multipocket 160x200 cm wybrać?

Wybór modeli w naszym sklepie może przyprawić o zawrót głowy. By nieco ułatwić naszym klientom poruszanie się po sklepie oraz wybór właściwego materaca kieszeniowego 160x200 cm, posegregowaliśmy je według różnych kategorii.

Podstawowym podziałem materacy jest ich klasyfikacja według twardości i wagi. Konkretny przedział wagowy został przypisany konkretnej twardości materaca:

Spotkamy się również z innymi nazwami. Te dotyczyć będą rodzajów surowców wykorzystanych do budowy materacy. Znajdziemy kategorie takie jak: materace lateksowe, materace termoelastyczne, materace wysokoelastyczne HR, materace moletowane, materace profilowane z pianki Visco Memory. Wśród materacy twardych mamy wybór pomiędzy materacami kokosowymi a materacami z trawy morskiej, przy materacach bardzo twardych dodatkowo będą to materace z końskim włosiem.

Poniżej przedstawiamy materace kieszeniowe 160x200 cm posegregowane według twardości.

Materace obustronnie średnio twarde:

Materace średnio twarde/twarde:

Materace średnio twarde/ bardzo twarde:

Pozostałe modele to:

  • materac Amir 160x200 – wys.19 cm, twardy/ bardzo twardy, z kokosem i podwójnym koksem oraz końskim włosiem
  • materac Rima 160x200 – wys.21 cm, miękki/ średnio twardy, z podwójną pianką Visco Memory oraz pianką wysokoelastyczną HR
  • materac Kano 160x200 – wys.23 cm, miękki/ średnio twardy z lateksem i podwójną pianką Visco
  • materac Marti 160x200 – wys.22 cm, miękki/ twardy z kokosem i podwójną pianką Visco Memory
  • materac Osaka 160x200 – wys.19 cm, obustronnie bardzo twardy, z podwójnym kokosem i końskim włosiem po obu stronach
  • materac Togo 160x200 – wys.18 cm, obustronnie twardy, z kokosem po obu stronach

Najczęściej wybierane są materace kieszeniowe 160x200 cm z jednakową twardością po obu stronach materaca lub różniące się jedynie jednym stopniem twardości, zastanawiać więc może fakt, że posiadamy w ofercie materace kieszeniowe średnio twarde/ bardzo twarde (H2/H4). Dla kogo są przeznaczone? Zastosowań jest kilka. Przede wszystkim proponujemy je dla par, które znacznie różnią się wagą. Najlepiej gdy wybiorą dwa osobne materace do jednej ramy łóżka. Każdy z nich będzie spał na preferowanej powierzchni, a podczas obracania materaca na drugą stronę po prostu się nimi wymienią. Tym sposobem na dłużej zachowają materace w świetnej formie. Taki materac to również dobra opcja do pokoju gościnnego. Nasi znajomi czy rodzina różnią się wagą i aby zapewnić wszystkim komfortowy sen, warto wybrać właśnie tak odmienne twardości materaca. Każdy z Twoich gości będzie czuł się wyjątkowo a Ty będziesz odczuwać ogromną satysfakcję. Również osoby, które często cierpią na napadowe bóle kręgosłupa, powinny mieć możliwość skorzystania z twardszej niż normalnie powierzchni. Da im to ulgę w bólu, a gdy minie wrócą do na co dzień preferowanej twardości.

Możliwości idealnego dopasowania materaca są dziś ogromne. Nie lekceważmy tego produktu, gdyż może on bardzo pozytywnie wpływać na jakość naszego snu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024