• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe multipocket 90x200 cm

Szukasz materaca, który odmieni Twoją sypialnię? Cieszymy się, że możemy pomóc!  Mamy dla Ciebie materace kieszeniowe 90x200 cm oparte na mocnej sprężynie i piance HR. Do wyboru są materace miękkie, średnio twarde i bardzo twarde.

Materace kieszeniowe 90x200 cm stanowią wysokiej klasy produkty. Ich konstrukcję stanowi wkład sprężynowy. Sprężyny te mają kształt walca i nie są ze sobą połączone. Są umieszczone w materiałowych kieszonkach, które są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Pracują niezależnie i samodzielnie. Uginają się tylko w miejscu nacisku. Dzięki temu, że posiadają elastyczność punktową gwarantują optymalne podparcie sylwetki. Materace pocketowe (kieszeniowe) dobrze wspierają kręgosłup, ramiona i biodra. W podstawowej, standardowej wersji ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2. Materac kieszeniowy 90x200 cm jest trwały i odporny na obciążenia. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy modelmateraca kieszeniowego 90x200 cm występuje w trzech wersjach. W wersji podstawowej, gdzie wysokość sprężyn wynosi standardowo 12 cm, w wersji lux, gdzie sprężyny są wydłużone o 5 cm oraz w wersji mini, gdzie sprężyny zostały skrócone o połowę i mają jedynie 6 cm wysokości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować wysokość materaca w zależności od naszych potrzeb. Należy jedynie pamiętać, że materace w wersji lux są miększe w porównaniu do dwóch pozostałych wersji.

Materac kieszeniowy 90x200 cm

Wybór materaca kieszeniowego 90x200 cm jest wyborem rozsądnym i praktycznym. Tego typu materace są trwałe i będą nam służyć wiele lat. Nie wypracowują się, zapewniają wysoki poziom komfortu i posiadają wiele opcji do wyboru. Wśród materacy pocketowych 90x200 cm wyróżniamy cztery standardowe twardości: materace kieszeniowe 90x200 cm miękkie (do 60 kg), materace kieszeniowe 90x200 cm średnio twarde (60-100 kg), materace kieszeniowe 90x200 cm twarde (powyżej 100 kg), materace kieszeniowe 90x200 cm bardzo twarde (powyżej 120 kg). Wybór odpowiedniej twardości powierzchni jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na wygodę i dobrej jakości wypoczynek. Twardość materaca uzyskujemy poprzez zastosowanie różnych surowców. Wśród materacy twardych i bardzo twardych znajdziemy materace kokosowe i materace z trawy morskiej oraz materace z końskim włosiem. Materace lateksowe, materace wysokoelastyczne HR, materace z pianką profilowaną i materace z pianką profilowaną Visco Memory to materace średnio twarde. Do materacy miękkich zaliczymy materace termoelastyczne, ale z podwójną warstwą pianki Visco Memory.

Jak przedstawia się podział poszczególnych materacy i jakie modele oferujemy w naszym sklepie? Lista jest długa i zachęcamy do zapoznania się z nią.

Jaki materac multipocket 90x200 cm wybrać do spania

Podstawowym modelem materaca kieszeniowego 90x200 cm z pianką wysokoelastyczną HR jest materac Devi 90x200 (wys.17 cm). Jest to materac obustronnie średnio twardy. Pozostałe tego typu modele to:

Kolejną grupę stanowią materace średnio twarde/ twarde, które mają po stronie twardej warstwę kokosu lub warstwę trawy morskiej natomiast po stronie średnio twardej, w zależności od modelu:

Ciekawą opcją są modele z jedną stroną średnio twardą a drugą bardzo twardą, czyli w dość nietypowym zestawieniu. To modele dla osób z wyjątkowymi wymaganiami, np. z epizodami bólowymi kręgosłupa, gdy klient potrzebuje twardszej powierzchni. Mają zastosowanie jako modele do łóżka gościnnego, gdy przyjmujemy gości zarówno lekkich jak i takich z nadwagą; gdy kupujemy dwa osobne materace do łóżka dla osób o bardzo odmiennej wadze (przy odwracaniu materacy zamieniamy je) lub dla osób nie będących do końca pewnymi swoich preferencji:

Podwójna warstwa pianki termoelastycznej Visco Memory stosowana jest w celu uzyskania powierzchni miękkiej. Występuje w trzech modelach:

Posiadamy również jeden model dla osób o bardzo dużej wadze. Sztywny, twardy materac Amir 90x200 z kokosem po stronie twardej oraz podwójnym kokosem i końskim włosiem po stronie bardzo twardej. Materac ma 19 cm wysokości. Materac Osaka 90x200 to model obustronnie bardzo twardy (z podwójnym kokosem i końskim włosiem po obu stronach, 19 cm) a materac Togo 90x200 to model obustronnie twardy (z kokosem po obu stronach, 18 cm).

Materace kieszeniowe 90x200 cm to dobra inwestycja. Ich cena przekłada się na jakość i jeżeli chcemy kupić produkt, który posłuży nam długie lata, ich wybór to słuszne posunięcie. Nie zapomnijmy również o wyborze odpowiedniego pokrowca na materac. Do wyboru jest kilka rodzajów. Mają różne właściwości.

Wygodny materac może w znaczącym stopniu poprawić jakość naszego snu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024