• Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 205 cm superkomfortowe i wytrzymałe

Jakie są nasze materace o długości 205 cm? Doskonałe! Wykonane ze sprawdzonych surowców. To produkty o trwałej, zwartej budowie, odporne na wypracowanie. Odpowiednio dobrany model zapewni Państwu najwyższy poziom komfortu przez długie lata.

To, że trafiłeś na naszą stronę kaszmirowysen.pl świadczy o tym, że szukasz wysokiej jakości materaca o długości 205 cm. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe lub na mocnej konstrukcji kieszeniowej. Materace występują o różnej twardości, od miękkich po bardzo twarde. Materiały z jakich wykonujemy nasze materace są najwyższej jakości, posiadają niezbędne atesty. Jeśli szukasz materaca o dł. 205 cm przeczytaj na co warto zwrócić uwagę.

 

Materace o dł. 205 cm według budowy i twardości

 

Wyróżniamy cztery stopnie twardości materacy od miękkich po bardzo twarde. Twardość materaca dobieramy do wagi osób śpiących i własnych preferencji. Materace są dwustronne, gdzie jedna ze stron może być miękka a druga średnio twarda albo jedna ze stron jest miękka a druga bardzo twarda. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Ofertę dostosowaliśmy w ten sposób, aby każdy klient dobrał materac do swoich upodobań.

Materac miękki będzie odpowiedni dla osób lżejszych do 60 kg, zastosowana jest tu pianka visco memory, mająca właściwości plastyczne.Materac średnio twardy uważany jest za model, który będzie pasował dla większości, ponieważ jest przeznaczony dla osób z wagą do 100 kg. Kolejne materace ze stroną twardą i bardzo twardą będą dla osób z wagą ponad 100 kg i dla osób, które naprawdę potrzebują twardej powierzchni do snu. Materiały, które wpływają na twardość materaca to kokos, końskie włosie oraz trawa morska.

 

Nieograniczone możliwości gwarantują najlepszy wybór

 

Wyróżnia nas szeroki wachlarz możliwości. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe i pocketowe. Materace są dwustronne, co wpływa na większą wytrzymałość i możliwość sprawdzenia różnych twardości. Mamy różne konstrukcje materacy o dł. 205 cm. Od modeli niższych (mini) po wyższe (lux) lub wersje z większą ilością sprężyn multipocket, które zalecamy jeśli waga dwóch osób śpiących jest zróżnicowana.

Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie idealny materac dla siebie. Można skorzystać z naszej pomocy jeśli nie jesteśmy pewni wyboru, chętnie porozmawiamy i doradzimy. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 577 777 361.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024