UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materace długości 160 cm najwygodniejsze, bardzo komfortowe

Materace o długości 160 cm to 11 dostępnych szerokości materaca. Zaczynając od najmniejszego 60x160 cm, a kończąc na największym, kwadratowym materacu 160x160 cm. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do zakupów.

Materace o długości 160 cm to materace wybierane przez rodziców dla swoich dzieci. Wśród Klientów naszych materacy o długości 160 cm są też nastolatkowie oraz osoby niższego wzrostu. W naszej ofercie posiadamy 11 rozmiarów materacy o długości 160 cm:

Jak zmierzyć odpowiednio miejsce na materac?

Jest to może proste pytanie, jednak najwięcej zwrotów materaców jest z powodu błędnie zamówionego rozmiaru materaca. Jak to zrobić prawidłowo - przede wszystkim nie mierzymy łóżka, ani pościeli. Mierzymy albo stary materac, jeśli takowy posiadamy, jeśli jednak go nie ma, mierzymy wnętrze łóżka, a konkretnie miejsce, w które wkładamy materac. Niby prosta sprawa, a bardzo dużo osób już na tym etapie popełnia błąd i zamawia zły rozmiar.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni