UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 160 cm najwygodniejsze, bardzo komfortowe

Materace o długości 160 cm to 11 dostępnych szerokości materaca. Zaczynając od najmniejszego 60x160 cm, a kończąc na największym, kwadratowym materacu 160x160 cm. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do zakupów.

Materace o długości 160 cm to materace wybierane przez rodziców dla swoich dzieci. Wśród Klientów naszych materacy o długości 160 cm są też nastolatkowie oraz osoby niższego wzrostu. W naszej ofercie posiadamy 11 rozmiarów materacy o długości 160 cm:

Jak zmierzyć odpowiednio miejsce na materac?

Jest to może proste pytanie, jednak najwięcej zwrotów materaców jest z powodu błędnie zamówionego rozmiaru materaca. Jak to zrobić prawidłowo - przede wszystkim nie mierzymy łóżka, ani pościeli. Mierzymy albo stary materac, jeśli takowy posiadamy, jeśli jednak go nie ma, mierzymy wnętrze łóżka, a konkretnie miejsce, w które wkładamy materac. Niby prosta sprawa, a bardzo dużo osób już na tym etapie popełnia błąd i zamawia zły rozmiar.