• Dlaczego warto robić zakupy w Kaszmirowysen.pl

1.Do budowy naszych materacy używamy materiałów najwyższej jakości, tylko I gatunku. Czas gwarancji to 2 lata na całość materaca plus 30 lat na formatkę ze sprężyn kieszeniowych. Jesteśmy pewni budowy naszych materacy, tzn. wszystkie warstwy, które są uwidocznione na schemacie przy konkretnym modelu będą fizycznie się znajdować w materacu. Jeśli zdecydują się Państwo sprawdzić budowę naszego materaca, ściągnąć pokrowiec i rozciąć materac, a tym samym go zniszczyć - jeśli będzie jakakolwiek różnica w budowie w stosunku do zamówionego materaca odbierzemy ten materac, wyślemy prawidłowy oraz wrócimy cały koszt materaca - jednym słowem dostaną Państwo materac zupełnie za darmo. Pragniemy też nadmienić, że nigdy taka sytuacja nie miała miejsca - u Nas otrzymują Państwo materac w 100% taki sam jaki jest rozrysowany na karcie produktu danego modelu.

2. Mogą Państwo testować nasz materac przez 30 dni. 30 dni to czas na podjęcie decyzji o ewentualnym zwrocie materaca. Proszę pamiętać, że w przypadku zmiany materaca należy na nim przespać minimum 1-2 tygodni, aby przyzwyczaić się do zmiany podłoża, na którym się śpi.

3. Nasze materace na czas wysyłki nie są rolowane. Wysyłamy je na płasko. Dlaczego ich nie rolujemy?

Zginanie materaca na czas wysyłki powoduje uszkodzenie, pęknięcia pojedynczych sprężyn co w momencie odbioru materaca nie jest widoczne. Zmiany widoczne są dopiero po kilku miesiącach, materac w miejscu pęknięcia sprężyn zapada się.

Co znaczy wysyłka na płasko?

Materac nie jest zginany i podróżuje w pozycji pionowej na boku. Dlatego na boku, a nie w pozycji poziomej, gdyż w pozycji poziomej nic na nim nie leży. Gdybyśmy przesyłali materace w pozycji poziomej, na samochodzie dostawcy materace leżałyby jedne na drugim, co również niekorzystnie wpływałoby na jego właściwości i budowę.

4. Przesyłka 0 zł przy wpłacie na konto lub płatnościach online.

5. Wszystkie materace produkujemy po przyjęciu zamówienia - wysyłamy w ciągu max. 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia, tzn. jego opłacenia lub wybrania wysyłki za pobraniem.

6. Na kolejne zakupy udzielamy 6% rabatu - kod rabatowy wysyłamy w momencie zrealizowania pierwszego zamówienia.

7. Po zrealizowanym zamówienia otrzymują Państwo na maila oraz sms informację o wysyłce. Dzień przed dostawą otrzymują Państwo kolejnego smsa od firmy przewozowej z numerem do kierowcy, który przywiezie materac.

8. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy, tj. poniedziałek-piątek 8-16 - zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Sposób wysyłki materacy

image

 

 

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024