• Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 185 cm najlepsze i najwygodniejsze

Pocketowe i multipocketowe materace o długości 185 cm, posiadające do wyboru cztery różne twardości od H1 do H4. Dobierz ją do swojej wagi i preferencji a uzyskasz doskonałe i wyjątkowo wygodne miejsce do spania i relaksu.

 

 

Wybór odpowiedniego materaca o długości 185 cm być trudny, dlatego warto zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi budowy materaca. Jako firma kaszmirowysen.pl możemy pochwalić się mocną konstrukcją sprężynową, najwyższą jakością surowców i dużą rzeszą zadowolonych klientów. Materace są u nas produkowane po złożonym zamówieniu w ciągu 2 dni i dostarczane na płasko. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą na materac o dł. 185 cm znajdziesz taki, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Czterostopniowa skala twardości materaca o dł. 185 cm

 

Waga osoby dla której dobieramy materac jest kluczowa przy wyborze twardości materaca. Dla osób do 60kg zalecamy materac miękki czyli taki, który będzie miał w budowie podwójną warstwę pianki visco. Materac średnio twardy będzie odpowiedni dla osób w przedziale wagowym 60-100kg. Materac średnio twardy w budowie posiada pojedynczą piankę visco, lateks czy warstwę moletową. Każda pianka do dodatkowy komfort i różne właściwości. Pianka visco jest plastyczna, otula nasze ciało, lateks zwiększa obieg powietrza i będzie dobry dla alergików a pianka moletowa posiada właściwości mikromasujące. Materac twardy jest dla osób ważących ponad 100kg a materac bardzo twardy gdy waga przekracza 120kg. W budowie materaca twardego znajdziemy warstwę kokosu czy trawy morskiej. W modelach bardzo twardych stosujemy połączenie podwójnej warstwy kokosu albo jeszcze dodatkową warstwę maty z końskiego włosia.

 

Konstrukcja materaca o dł. 185 cm

 

W ofercie posiadamy materace piankowe lub na konstrukcji sprężynowej.

Materace na konstrukcji sprężynowej dzielimy na:

- materace kieszeniowe pocketowe z ilością sprężyn 262szt/m2

- materace kieszeniowe multipocket z ilością sprężyn 510szt/m2

- materace kieszeniowe mini z niższą sprężyna

- materace kieszeniowe lux z wydłużoną sprężyną

Wierzymy, że zakupiony materac  w naszej firmie posłuży Ci lata a wypoczynek na nim będzie przyjemnością.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024