• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x200 / 200x90 cm do spania

Jednoosobowy, wygodny materac 90x200 cm? Nie mogłeś/aś lepiej trafić. Oferujemy ponad 90 wygodnych modeli z możliwością 30 dniowego zwrotu. Każdy materac jest nowy, produkowany po złożeniu zamówienia. Dostarczymy Ci go na płasko.

Komfortowe, relaksujące jednoosobowe materace 90x200 cm to nasza specjalność. Jesteśmy producentem materacy i wiemy co, jak i z czego produkujemy więc kupując nasze materace możesz być pewien ich wysokiej jakości. Wiemy, że tylko wysokiej klasy produkty są w stanie zaspokoić wysokie wymagania naszych Klientów.

Rodzaje materacy 90x200 cm

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 90 modeli materacy kieszeniowych. Każdy z nich to indywidualny model dopasowany do konkretnych potrzeb Klienta. Nasze materace można podzielić ze względu na twardość, to znaczy posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Drugim podziałem to materace wg budowy, tzn. materace kieszeniowe, kieszeniowe Multipocket, lateksowe, profilowane, termoplastyczne i kokosowe. Dzięki tak bogatej ofercie na pewno dobiorą Państwo odpowiedni model materaca do swoich potrzeb. Jeśli nie do końca orientują się Państwo na temat budowy materacy proszę o kontakt z nami, a zostaną Państwo otoczeni opieką i pomocą w wyborze odpowiedniego materaca.

Materace jednoosobowe 90x200 cm

Kupując materac jednoosobowy nie zawsze możemy sobie pozwolić na odpowiedni jego rozmiar. Możliwości lokalowe bardzo często definiują nam rozmiar samego łóżka i materaca. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów przygotowaliśmy różne rozmiary materacy jednoosobowych:

Jeśli nadal mają Państwo problem z doborem odpowiedniego rozmiaru to nie powinno to stanowić żadnej przeszkody, gdyż w naszym sklepie oferujemy możliwość wyboru wymiaru materaca spośród 110 różnych rozmiarów - każdy materac produkujemy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych i każdy materac można u nas zwrócić, jeśli nie spełniałby on Państwa oczekiwań.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024