• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe multipocket 180x200 cm

Wybieraj spośród różnych twardości materacy kieszeniowych multipocket 180x200 cm: miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Bogaty wybór modeli sprawi, że każdy dobierze odpowiedni materac od swojej wagi i preferencji.

Na dużą uwagę zasługują materace z konstrukcją pocketową. Ten typ produktów zwłaszcza przy dużych rozmiarach oraz w sytuacji, gdy na materacu śpią dwie osoby to doskonałe rozwiązanie. Głównie z tego powodu, że gwarantują wysoki poziom komfortu oraz amortyzują ruchy. Partnerzy nie wybudzają się wzajemnie, nie odczuwają swoich ruchów.

Materac kieszeniowy 180x200 cm

Konstrukcja pocketowa zbudowana jest ze sprężyn w kształcie walca. Poszczególne sprężyny są umieszczone w materiałowych kieszonkach, które są z jednej strony ze sobą zszyte a z drugiej sklejone. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracują samodzielnie, niezależnie od siebie. Uginają się tylko w miejscu nacisku. Gwarantuje to elastyczność punktową. Osoba lżejsza nie stacza się w kierunku cięższej. Ilość sprężyn wynosi 262 szt./m2. Powierzchnia materaca kieszeniowego 180x200 cm zapewnia doskonałe podparcie całej sylwetki, kręgosłupa, wszystkich strategicznych miejsc takich jak ramiona czy biodra.

Nasi klienci mają do wyboru aż trzy różne wysokości w ramach jednego modelu. Wszystko dzięki różnej wysokości sprężynom. W wersji podstawowej mają one 12 cm wysokości, w wersji mini tylko 6 cm, a w wersji lux są podwyższone o 5 cm i ich długość wynosi 17 cm. Materace w wersji lux są miększe niż ich niższe odpowiedniki, bardziej sprężyste. Materace z konstrukcją kieszeniową są trwałe, odporne na duże ciężary i wygodne.

Jaki materac multipocket 180x200 cm wybrać?

Jak w każdym innym przypadku, tak i podczas zakupu materaca kieszeniowego 180x200 cm przede wszystkim powinniśmy kierować się naszą wagą i twardością materaca. W ten sposób zapewnimy sobie komfortowy sen, na dobrze dobranej powierzchni, minimalizując ryzyko wystąpienia bólu kręgosłupa lub mięśni czy sztywności karku. Podział materacy kieszeniowych 180x200 cm ze względu na twardość i przypisane im kategorie wagowe:

Wszystkie miękkie materace wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory, dlatego możemy je przypisać do kategorii materacy termoelastycznych. Wszystkie twarde oraz bardzo twarde materace zakupimy w kategorii materacy kokosowych, materacy z trawą morską oraz materacy z końskim włosiem. Najliczniejszą grupę stanowią materace średnio twarde, które znajdziemy w kategoriach takich jak: materace wysokoelastyczne z pianki HR, materace lateksowe, materace moletowane, materace z pianką profilowaną Visco Memory. To zróżnicowanie materacy kieszeniowych 180x200 cm wynika z różnego rodzaju surowców zastosowanych w poszczególnych modelach.

Materace kieszeniowe 180x200 cm średnio twarde obustronnie:

Materace kieszeniowe 180x200 cm twarde/ średnio twarde:

Materace kieszeniowe 180x200 cm bardzo twarde/ średnio twarde:

Materace kieszeniowe 180x200 cm miękkie/ średnio twarde:

Materac Marti 180x200 to materac miękki/ twardy, o wysokości 22 cm, wykonany z podwójnej pianki Visco Memory po stronie miękkiej oraz kokosu. Materac Amir 180x200 to materac twardy/ bardzo twardy, o wysokości 19 cm, wykonany z kokosu po stronie twardej oraz podwójnego kokosu i końskiego włosia po stronie bardzo twardej. Materac Osaka 180x200 to model obustronnie bardzo twardy, z podwójnym kokosem po obu stronach, o wysokości 19 cm a materac Togo 180x200 jest materacem twardym po obu stronach z warstwą kokosu, jego wysokość wynosi 18 cm.

Jeżeli zastanawiasz się kto kupuje materac średnio twardy/ bardzo twardy czyli o tak dużej różnicy twardości pomiędzy jedną a drugą stroną zaraz Ci to wyjaśnimy. Odbiorcami tych materacy są często pary znacznie różniące się wagą. Dobranie jednego materaca może być w ich przypadku dość trudne, przeważnie kosztem komfortu któregoś z partnerów. Świetnym rozwiązaniem jest wówczas zakupienie dwóch mniejszych materacy do jednej ramy łóżka. Przy obracaniu materaca partnerzy zamieniają się nimi i śpią zawsze na preferowanej powierzchni. Materac kieszeniowy 180x200 cm średnio twardy/ bardzo twardy to również super pomysł do pokoju gościnnego. Każdy z nas jest inny i również nasi goście mogą mieć różną wagę. Zapewnienie komfortu każdemu z naszych przyjaciół i znajomych sprawi, że będą się czuć wyjątkowo a nam da dużą satysfakcję.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024