Materace długości 190 cm - starannie dobrane produkty

Materace o długości 190 cm to nietypowe materace. W swojej ofercie posiadamy aż 14 różnych szerokości materaca o długości 190 cm. Zaczynamy od najwęższego 60x190, kończąc na największym kwadratowym materacu 190x190 cm. Zapraszamy do zakupów.

Materace o długości 190 cm to co raz bardziej popularne rozmiary materacy. Co raz więcej osób posiada nietypowe łóżka, do których muszą kupić materac. W naszej ofercie znajdą Państwo 14 różnych szerokości materacy zaczynając od malutkich, wąskich materacy o szerokości 60 cm kończąc na największym 190 cm. Oto one:

Materace kieszeniowe o długości 190 cm

Wszystkie nasze materace to modele oparte w swojej głównej mierze na budowie ze sprężyny kieszeniowej, nazywanej przez niektórych sprężyną kieszonkową lub pocketową. Są 3 rodzaje stosowanych przez nas sprężyn kieszeniowych: standardowe, podwyższone (5 cm wyższe od standardowej sprężyny), Multipocket (zwiększona ilość sprężyn w stosunku do standardowej i podwyższonej sprężyny pocketowej. Sercem naszych materacy jest sprężyna kieszeniowa, więc, aby materace służyły długie lata transportujemy na płasko, nie zginając ich, ani nie rolując.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni