UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 190 cm - starannie dobrane produkty

Materace o długości 190 cm to nietypowe materace. W swojej ofercie posiadamy aż 14 różnych szerokości materaca o długości 190 cm. Zaczynamy od najwęższego 60x190, kończąc na największym kwadratowym materacu 190x190 cm. Zapraszamy do zakupów.

Materace o długości 190 cm to co raz bardziej popularne rozmiary materacy. Co raz więcej osób posiada nietypowe łóżka, do których muszą kupić materac. W naszej ofercie znajdą Państwo 14 różnych szerokości materacy zaczynając od malutkich, wąskich materacy o szerokości 60 cm kończąc na największym 190 cm. Oto one:

Materace kieszeniowe o długości 190 cm

Wszystkie nasze materace to modele oparte w swojej głównej mierze na budowie ze sprężyny kieszeniowej, nazywanej przez niektórych sprężyną kieszonkową lub pocketową. Są 3 rodzaje stosowanych przez nas sprężyn kieszeniowych: standardowe, podwyższone (5 cm wyższe od standardowej sprężyny), Multipocket (zwiększona ilość sprężyn w stosunku do standardowej i podwyższonej sprężyny pocketowej. Sercem naszych materacy jest sprężyna kieszeniowa, więc, aby materace służyły długie lata transportujemy na płasko, nie zginając ich, ani nie rolując.