• Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 225 cm, które pokocha cała rodzina

Zachęcamy do zakupu wyjątkowego materaca o długości 225 cm, z licznej rodziny naszych kaszmirowych produktów. Wiele modeli do wyboru, o różnych właściwościach i cechcach charakterystycznych. Każdy znajdzie tu swój ideał.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą materacy otulonych kaszmirową powłoką.

Posiadamy materace długości 225 cm zróżnicowane pod względem twardości, wysokości czy budowy. W naszej bogatej ofercie znajdziesz dla siebie odpowiedni model niezależnie od wagi czy preferencji. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, trwałe i solidne. Stawiamy na produkt rodzimy, wszystko co można zakupić w kraju jest u nas kupowane.

Materace zróżnicowane pod względem budowy

 

Materace o długości 225 cm mogą różnić się budową czyli mogą mieć konstrukcję sprężynową lub być wykonane w całości z bloku pianki. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo:

  • materace piankowe

  • materace sprężynowe pocketowe z ilością sprężyn 262 sztuki/m2

  • materace multipocket czyli niemal podwójna ilość sprężyn tj. 510 sztuk/m2

  • materace w wersji Lux czyli wyższe modele, z dłuższymi sprężynami nadającymi większej sprężystości całemu materacowi, ich ilość to 262 sztuki/m2

  • materace w wersji Mini czyli niższe sprężyny w ilości 262 sztuki/m2, zapewniają wysoki komfort i trwałość przy ograniczonej grubości materaca

Materace zróżnicowane pod względem twardości

 

W zależności od wagi czy preferencji możesz wybrać u nas modele materaca od miękkich po materace bardzo twarde. Przyjmujemy cztery stopnie twardości:

Dodatkowo w każdej z kategorii można żonglować konstrukcją czy materiałami dodatkowymi, co pozwoli na konkretniejsze dopasowanie modelu do oczekiwać: przykładowo materac średnio twardy może być w wersji wysokiej tzw. Lux i zawierać podwójny lateks, ale średnio twardy będzie też model materaca pocketowy w wersji klasycznej z pianką profilowaną czy plastyczną pianką visco memory. Jeśli budowa materaca jest dla Ciebie wielką niewiadomą skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, chętnie przeprowadzimy Cię przez proces zakupów, ujawniając tajniki materiałów i doradzając najlepszy wybór.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024