UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace długości 170 cm - Śpij długo i wygodnie

12 różnych szerokości materaca o długości 170 cm - tyle mamy Ci do zaoferowania. W każdej z szerokości znajdziesz ponad 90 modeli. Każdy wyślemy w 2 dni na płasko, bez rolowania i damy Ci 30 dni na jego testowanie. Zapraszamy do zakupów.

Materace do łóżek o długości 170 cm to bardzo nietypowy rozmiar. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu, gdyż w swojej ofercie posiadamy 12 różnych szerokości materacy o długości 170 cm. Każdy z tych rozmiarów to u nas tylko 2 dni na jego wyprodukowanie - oferujemy oczywiście 30 dni na decyzję o jego zwrocie, jeśli z jakiś powodów by Państwu nie odpowiadał. Oferujemy:

Co wyróżnia materace o długości 170 cm?

Nasze materace wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dbanie o szczegóły. Produkujemy z surowców najwyższego, I gatunku. Nigdy nie idziemy na kompromisy, jeśli chodzi o jakość naszych materacy. Wszystko zawsze kupujemy z "najwyższej półki", aby powstawały materace najlepszej jakości, które zadowolą naszych Klientów. Dlatego też na nasze materace oprócz standardowej gwarancji udzielamy również gwarancji na jego budowę - tzn. jesteśmy pewni naszych materacy, produktów użytych do jego budowy i dajemy Ci możliwość sprawdzenia go i jeśli znajdziesz w nim cokolwiek innego niż deklarujemy na wizualizacjach zwracamy podwójny koszt materaca. Nie musimy chyba dodawać, że jeszcze nigdy nic takiego nie nastąpiło - otrzymujesz materac najwyższej jakości.