UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materace długości 170 cm - Śpij długo i wygodnie

12 różnych szerokości materaca o długości 170 cm - tyle mamy Ci do zaoferowania. W każdej z szerokości znajdziesz ponad 90 modeli. Każdy wyślemy w 2 dni na płasko, bez rolowania i damy Ci 30 dni na jego testowanie. Zapraszamy do zakupów.

Materace do łóżek o długości 170 cm to bardzo nietypowy rozmiar. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu, gdyż w swojej ofercie posiadamy 12 różnych szerokości materacy o długości 170 cm. Każdy z tych rozmiarów to u nas tylko 2 dni na jego wyprodukowanie - oferujemy oczywiście 30 dni na decyzję o jego zwrocie, jeśli z jakiś powodów by Państwu nie odpowiadał. Oferujemy:

Co wyróżnia materace o długości 170 cm?

Nasze materace wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dbanie o szczegóły. Produkujemy z surowców najwyższego, I gatunku. Nigdy nie idziemy na kompromisy, jeśli chodzi o jakość naszych materacy. Wszystko zawsze kupujemy z "najwyższej półki", aby powstawały materace najlepszej jakości, które zadowolą naszych Klientów. Dlatego też na nasze materace oprócz standardowej gwarancji udzielamy również gwarancji na jego budowę - tzn. jesteśmy pewni naszych materacy, produktów użytych do jego budowy i dajemy Ci możliwość sprawdzenia go i jeśli znajdziesz w nim cokolwiek innego niż deklarujemy na wizualizacjach zwracamy podwójny koszt materaca. Nie musimy chyba dodawać, że jeszcze nigdy nic takiego nie nastąpiło - otrzymujesz materac najwyższej jakości.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni