• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe multipocket 200x200 cm

Szeroki wybór materacy kieszeniowych multipocket 200x200 cm znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy materace pocketowe miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde - każdy dobierze idealny materac do swoich preferencji.

Poszczególne materace różnią się między sobą rodzajem wkładu wewnętrznego oraz zastosowanymi surowcami. Od nich zależy trwałość materaca oraz charakterystyczne właściwości. Sklep Kaszmirowysen.pl oferuje materace piankowe, materace z rdzeniem lateksowym oraz materace kieszeniowe. Dla par polecamy szczególnie materace z wkładem pocketowym, ze względu na ich trwałość oraz elastyczność punktową.

Materac kieszeniowy 200x200 cm

Jak już wspomnieliśmy, materace kieszeniowe 200x200 cm charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz odpornością na duże ciężary. Zbudowane są z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Stąd właśnie zaczerpnięto ich nazwę. Kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. To jedyna forma połączenia sprężyn, bezpośrednio nie są ze sobą złączone, pracują niezależnie i uginają się tylko w miejscu nacisku. Elastyczność punktowa zapewnia doskonałe podparcie całej sylwetki, wszystkich jej krzywizn i strategicznych miejsc jak ramiona czy biodra. Ilość sprężyn wynosi 262 szt./m2. Należy również powiedzieć o trzech różnych wysokościach sprężyn w ramach każdego modelu. Materace dzielimy tu na standardowe, materace mini oraz materace lux. Te pierwsze mają sprężyny o wysokości 12 cm, w wersji mini zostały skrócone o połowę i wynoszą 6 cm, natomiast w wersji lux zyskują 5 cm i ich wysokość to 17 cm. Materace kieszeniowe 200x200 cm lux są nieco miększe od pozostałych wersji i bardziej sprężyste, warto wziąć to pod uwagę przy wyborze modelu.

Jaki materac multipocket 200x200 cm wybrać?

Tradycyjnym podziałem materacy jest ten według wagi użytkownika. Czterem przedziałom wagowym przypisano konkretny stopień twardości materaca:

Również ze względu na zastosowane w warstwie zewnętrznej surowce materace zostały przypisane do różnych kategorii. Wyróżniamy w nich:

Wszystkie materace kieszeniowe 200x200 cm twarde są dwustronne. Dzięki temu możemy je regularnie obracać i na dłużej zachować ich pierwotną, dobrą formę. Występują w różnych kombinacjach, typowych i mniej oczywistych, jak na przykład materace średnio twarde/ bardzo twarde (H2/H4). To połączenie często zastanawia naszych klientów i nie do końca rozumieją w jakich sytuacjach się sprawdza. Materace H2/H4 polecamy parom o znacznej różnicy wagi. Mogą zakupić dwa oddzielne materace do jednej ramy łóżka. Jedno z partnerów będzie spało na średnio twardej powierzchni a drugie na bardzo twardej. Przy obracaniu materacy zamienią się nimi i w ten sposób materace zachowają na dłużej swoje właściwości a partnerzy będą spać w optymalnych, komfortowych warunkach.

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde/ bardzo twarde to także doskonałe rozwiązanie w pokoju gościnnym. Z uwagi na to, że przyjmujemy różnych gości, o różnej wadze, zapewnienie komfortu każdemu z nich może nie być prostym zadaniem. Dwustronny materac kieszeniowy 200x200 cm rozwiąże ten problem.

Podział materacy ze względu na stopień twardości.

Materace kieszeniowe 200x200 cm bardzo twarde/ średnio twarde:

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde obustronnie:

Materace kieszeniowe 200x200 cm twarde/średnio twarde:

Materace kieszeniowe 200x200 cm miękkie/ średnio twardy:

W ofercie posiadamy również jednostronne modele takie jak:

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024