• Pokrowce materacy w KaszmirowySen.pl

Poniżej znajdą Państwo opis pokrowcy dostępnych w naszym sklepie Kaszmirowysen.pl

Ważne: pokrowiec może mieć różne ułożenie napisów i znaków w zależności od jego rozmiaru. Wzór pokrowca może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu, jednak jego właściwości zostaną zachowane.

1. Pokrowiec laserowo pikowany Kaszmirowy

ekskluzywny, gruby (gramatura 450g/m2), ciepły pokrowiec o dużej zawartości szlachetnej wełny kaszmirowej. Wełna ta pozyskiwana jest z wełny kóz kaszmirskich poprzez ręczne wyczesywanie, a następnie rozdzielanie włosia zewnętrznego od puchowego. Pokrowiec jest wyjątkowo puszysty, mięsisty i przyjemny w dotyku. Pikowany laserowo, tzn. zachowuje wszystkie właściwości pokrowca pikowanego plus nie jest połączony z owatą (jak ma to miejsce w przypadku normalnego pikowania) przez co zmieści się do każdej pralki i można go bezproblemowo prać. Ma funkcję lato/zima – po jednej stronie materaca jest owcza wełna (zima), a po drugiej włókno klimatyzujące (lato). Dodatkowo przeszyty z boku siatką wentylującą 3D co jeszcze bardziej podnosi trwałość i przewiewność materaca – siatka ta pozwala jeszcze lepiej wentylować materac. Pokrowiec posiada zamek w kształcie litery L co oznacza, ze zamek mieści się na dwóch sąsiadujących bokach materaca - ułatwia to jego zdejmowanie i zakładanie.

Pokrowiec posiada zamek w kształcie litery L, tzn. odsuwany jest jego krótszy i dłuższy bok.

Dostępny bez dopłaty w każdym naszym materacu


Pokrowiec pikowany laserowo Kaszmirowy

2. NOWOŚĆ Pokrowiec laserowo pikowany grafitowy Jersey

Ciemno grafitowy laserowo pikowany pokrowiec Jersey nadaje się do prania w temperaturze do 40°C. Ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Zalecany dla alergików - redukuje do minimum nieprzyjemne zapachy, bakterie i mikroorganizmy. W przypadku koloru ciemny grafit ewentualne zabrudzenia są bardzo mało widoczne.

Pokrowiec jest bardzo gruby - gramatura to aż 400g/m2 - w rzeczywistości prezentuje się dużo lepiej niż na wizualizacji.

Pokrowiec posiada zamek w kształcie litery L, tzn. odsuwany jest jego krótszy i dłuższy bok.

Skład: 25% wiskoza, 75% polyester

Gramatura materiału grafitowy Jersey: 400g/m2

Dostępny bez dopłaty w każdym naszym materacu

image

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.