• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 190x225 / 225x190 cm do spania

W naszym sklepie znajdziesz dużą ofertę materacy 190x225 cm w przyjemnym pokrowcu kaszmirowym. Materace miękkie, średniotwarde, twarde i bardzo twarde. Dobierz parametry materaca do potrzeb i upodobań użytkownika.

Znalazłeś naszą ofertę ponieważ szukasz materaca 190x225? Sprawdź naszą pełną ofertę. Mamy 245 modeli materacy do wyboru. Dobierz odpowiednie parametry aby materac spełnił Twoje oczekiwania i zapewnił zdrowy, regenerujący sen.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto kupić materac 190x225 w sklepie KaszmirowySen.pl? Dlatego, że materac kupujesz od producenta. Dlatego zamówiony materac w niestandardowym rozmiarze jak materac 195x225 czy materac 185x225 nie zrujnuje Twojego budżetu. Materace w rozmiarach niestandardowych to nasz specjalność. Materace produkujemy z surowców wyprodukowanych w Polsce, bezpiecznych dla zdrowia, z potwierdzonymi certyfikatami. Materac, który kupisz przyjedzie do Ciebie na płasko, czyli nie zgięty ani nie zrolowany. Dzięki temu, materac możesz używać od razu po rozpakowaniu. W naszej ofercie znajdziesz materace piankowe,materace kieszeniowe, materace multipocketowe i materace lateksowe.

Pokrowiec - istotna część materaca

Materac, który do Ciebie wyślemy będzie już "ubrany" w ekskluzywny, gruby pokrowiec o dużej zawartości szlachetnej wełny kaszmirowej. Wełna ta pozyskiwana jest z wełny kóz kaszmirskich poprzez ręczne wyczesywanie, a następnie rozdzielanie włosia zewnętrznego od puchowego. Dodatkowo przeszyty z boku siatką wentylującą 3D, która wpływa na jeszcze lepszą wentylację materaca. Pokrowiec można prać. Można go łatwo zdjąć ponieważ ma zamek w kształcie litery L na dwóch sąsiadujących bokach materaca.

Dodatkowo do każdego materaca możesz dokupić dodatkowy pokrowiec a także profilowane poduszki ortopedyczne.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024