• Kategorie
  • Parametry
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac do łóżka 100x165 / 165x100 cm do spania

Nasze materace 100x165 cm wyróżnia jakość, oferowany przez nie komfort oraz elegancja. której nadają im kaszmirowe pokrowce. Trwałe materiały, atestowane gwarantują bezpieczeństwo i użytkowanie produktu przez długi czas w doskonałym stanie.

Jednym z powodów tego, że nie wstajesz wypoczęty, że budzisz się w nocy może być źle dobrany materac 100x165cm. Zapewniając sobie zdrowy sen poprawisz komfort funkcjonowania w ciągu dnia. Wypoczęty organizm jest bardziej produktywny i mniej podatny na stres. Zatem do dzieła!

 

Jak wybrać odpowiedni materac 100x165 cm

 

Przede wszystkim zastanów się co lubisz. Czy wygodnie Ci na materacu 100x165cm, który daje uczucie otulenia? Jeśli tak, wybierz model z dodatkiem pianki visco memory - to pianka, która reaguje na ciężar i ciepło organizmu mięknąc pod ciałem. Jeśli nie lubisz uczucia zapadania się, ale chcesz żeby materac 95x165 cm być wygodny i sprężysty, dodatkowo nie lubisz zbyt dużego ciepła to model materaca z lateksembędzie dla Ciebie idealny. Lateks jego bardzo wygodnym materiałem, trwałym i sprężystym. Szybko dopasowuje się do ciała i równie szybko odbija. A może uwielbiasz twarde powierzchnie? Jeśli marzy Ci się duża twardość materaca 105x165 cm polecamy dodatek końskiego włosia, jeśli nie lubisz przesadzać wystarczy materac z kokosem bądź materac z trawą morską.

 

Serce materaca 100x165 cm czyli konstrukcja

 

Materace 100x165cm możesz wybierać spośród kilku wariantów samej konstrukcji. Posiadamy w ofercie materace piankowe oraz materace pocketoweczyli sprężynowe, gdzie każda sprężyna jest w osobnej kieszeni. Konstrukcja sprężynowa jest cicha i trwała. Wersję pocketową znajdziesz u nas w czterech wariantach:

  • pocket czyli każdy klasyczny model sprężynowy

  • mini czyli niskie sprężyny, dzięki czemu mimo ograniczenia wysokości możesz zapewnić sobie wysoki komfort

  • multipocket czyli podwójna ilość sprężyn, mocniejsza konstrukcja, która dodatkowo przekłada się trochę na twardość całego materacach

  • lux czyli dłuższe sprężyny, materace w tej wersji są wyższe i bardziej sprężyste

Jak widzisz niezależnie od preferowanej twardości czy możliwości przestrzennej u nas znajdziesz coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń do nas bądź napisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023