UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 105x240 / 240x105 cm do spania

Posiadamy materace piankowe i kieszeniowe, każdy znajdzie u nas opcję odpowiednią dla niego. Materace 105x240 cm dobieramy według wagi i osobistych preferencji. Osobom cięższym odradzamy jednak zakup materaca piankowego a polecamy sprężynowy.

 

Jak spokojnie przespać noc? Pierwszym istotnym krokiem a być może najważniejszym, jest wybór odpowiedniego materaca 105x240 cm. Biorąc pod uwagę ilość godzin spędzanych w łóżku ciężko zbagatelizować podjęcie takiej decyzji. Poszczególne twardości od materacy miękkich105x240 cm po materace bardzo twarde dedykowane są różnym grupom użytkowników, ze względu na wiek czy wagę.

Rodzaje twardości materacy 105x240 cm

 

Jeśli zastanawiasz się jaką twardość materaca 105x240 cm wybrać pomocny może być dla Ciebie taki opis:

  • materac miękki – dedykowany szczególnie dzieciom bądź osobom do około 60 kg i takim, które lubią powierzchnie miękkie, dopasowujące się maksymalnie do ciała

  • materac średnio twardy – dedykowany osobom w przedziale około 60-100 kg, w tej kategorii znajdziesz wiele różnych materiałów do wyboru, można powiedzieć, że to trochę uniwersalna kategoria

  • materac twardy – dobry wybór dla osób w granicy 90-100 kg wzwyż bądź takich, które nie lubią plastycznych czy sprężystych powierzchni

  • materac bardzo twardy – dedykowany osobom słuszniejszej wagi lub takim, które ze względu na upodobania bądź np. dolegliwości bólowe wymagają mocnej, konkretnej powierzchni

Jeśli nadal nie jesteś przekonany w kwestii odpowiedniego wyboru zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy dwustronnych o różnych twardościach. Taki wybór materaca 105x240 cm daje alternatywę.

 

Twardość materaca 105x240 cm nie jest już wielką niewiadomą

 

Skoro twardość materaca nie stanowi już dla Ciebie wyzwania pozostaje wybór odpowiedniego rozmiaru. Oczywiście, jeśli masz już stelaż łóżka wybór jest łatwy. Posiadamy szeroką skalę rozmiarów, przykładowo znajdziesz u nas materac 100x240 cm albo materac 110x240 cm. Jeśli natomiast stoisz dopiero przed wyborem łóżka dlaczego nie wybrać dużego, wygodnego, komfortowego rozmiaru? Większego niż zakładałeś? Wyobraź sobie dużą przestrzeń, w kaszmirowym pokrowcu, na którym poczujesz się królewsko. Czy to nie brzmi przekonująco?

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.