• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x125 / 125x110 cm do spania

Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów przy wyborze materaca 110x125 cm dla dziecka. Ich wieloletnia praktyka sprawia, że możesz im zaufać. Znajomość właściwości poszczególnych materiałów pozwala im w profesjonalny sposób doradzić klientom.

 

Marzysz o eleganckiej, stylowej sypialni? Starannie dobierasz kolory ścian, dodatki, dbasz o to by stylizacja była spójna. Nie zapomnij jednak o tym, że najważniejszym elementem wyposażenia sypialni jest wygodne łóżko, a konkretniej materac 110x125 cm. To głównie on będzie wpływał na komfort Twojego wypoczynku. Zapewni Ci spokojny, regenerujący sen. Dobrze dobrany materac 110x125 cm to istotny parametr wpływający na jakość snu.

 

Królewska sypialnia i królewski materac 110x125 cm

 

Bez najmniejszych wątpliwości zasługujesz na najwyższy poziom komfortu, najwyższą jakość użytych materiałów, profesjonalną pomoc i bezpieczny transport zakupionego materaca 115x125 cm. To wszystko oferujemy w sklepie Kaszmirowysen.pl. Każdy z naszych klientów zasługuje na profesjonalną obsługę. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Ci wybrać odpowiedni model materaca 105x125 cm. Królewski komfort zapewniają materace pocketowe, posiadające elastyczność punktową i dopasowujące się perfekcyjnie do kształtu sylwetki. Materace kieszeniowe dzielimy na multipocketowe, w których ilość sprężyn nie wynosi 262 szt/m2, ale została podwojona i ich liczba to 510 szt/m2. Są mniejsze i gęściej ułożone. Zapewniają jeszcze większy komfort. Wyróżniamy również wersję max (sprężyny dłuższe o 5 cm) oraz mini (sprężyny skrócone o 6 cm) materaca.

 

Atestowane materiały bezpieczne dla użytkownika

 

Wszystkie użyte w produkcji surowce posiadają niezbędne certyfikaty. Mają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne, nie namnażają się w nich szkodliwe drobnoustroje.

Materace lateksowe czy materace kokosowe? Ich wybór zależy od naszej wagi. Materace miękkie i materace średnio twarde wykonane są z lateksu, pianki moletowanej, pianki wysokoelastycznej HR, pianki moletowanej visco memory oraz pianki termoelastycznej visco memory. Materace kokosowe oraz materace z trawą morską i końskiego włosia zaliczamy do kategorii materacy twardych i bardzo twardych. Wybierając twardość materaca powinniśmy kierować się naszą wagą. Podział materacy przedstawia się następująco:

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024