• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x200 / 200x110 cm do spania

Nietypowe materace 110x200 cm w KaszmirowySen.pl są typowe. Wyprodukjemy je w ciągu 2 dni i dostarczymy na płasko. A na każdy materac masz 30 dni na decyzję czy jest dla Ciebie odpowiedni. Kupuj bez bez obaw i ciesz się wygodnym snem.

Materace 110x200 cm to szeroka oferta materacy dwustronnych, kieszeniowych, każdy w ekskluzywnych pokrowcu kaszmirowym z bocznym paskiem wentylującym. Jest to niestandardowy wymiar pomiędzy standardowymi rozmiarami takimi jak większy materac 120x200 cm oraz mniejszy materac 100x200 cm.

Różne rodzaje twardości materaca 110x200 cm

Znajdą Państwo u nas cztery rodzaje twardości materacy dopasowanych do wagi osób śpiących. Materace miękkie to materace dedykowane osobom lekkim, dzieciom, nastolatkom o wadze do 60 kg. Materace średnio twarde to z kolei modele dla osób, których waga znajduje się w przedziale pomiędzy 60 a 100 kg. Materace twarde proponujemy osobom, które ważą więcej niż 100 kg, a bardzo twarde osobom o wadze powyżej 120 kg.

Materace lateksowe, termoplastyczne i profilowane 110x200 cm

Wszystkie nasze materace średnio twarde posiadają w swojej budowie surowce wyżej wymienione. Są to surowce zmiękczające materac, pozytywnie wpływające na komfort użytkowania i snu osób, które z niego korzystają. Najbardziej komfortowym surowcem jest warstwa lateksowa użyta pojedynczo lub nawet podwójnie w naszym modelach. Pianka profilowana moletowana to najnowszy rodzaj pianki 7 strefowej, który dopiero szturmuje rynek materacy. Pianka Visco Memory to z kolei ceniony surowiec, który jest na rynku materacy od dłuższego czasu, znany i doceniany, używany również w materacach miękkich jako podwójna warstwa.

Materace kokosowe i z końskiego włosia 110x200 cm

Materac twarde i bardzo twarde posiadają w swojej budowe maty kokosowe, pojedyncze, podwójne lub z dodatkiem maty z końskiego włosia. Są to surowce utwardzające materac, dedykowane osobom cięższym, ważącym powyżej 120 kg lub preferującym sen na twardej powierzchni. Nie wybieraj tego surowca, jeśli ważysz poniżej 100 kg lub Twoje preferencje skierowane są bardziej w kierunku średnio twardych lub miękkich materacy.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023