• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 115x135 / 135x115 cm do spania

Wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość materacy 115x135 cm oraz komfort snu podczas ich użytkowania. Wyspane dziecko jest radosne i pełne energii. Odpowiednia ilość i jakość snu zapewnią dziecku zdrowie a Tobie pewność, że wspaniale o nie dbasz.

 

Materace dla dzieci 115x135 cm

 

Z tak dużej oferty materacy 115x135 cm odpowiednich dla dzieci, każdy rodzic ma możliwość wybrać model dostosowany stopniem twardości jak i konstrukcją. Dokonując wyboru zadbajmy o prawidłowe podparcie kręgosłupa, małego jak i większego dziecka. To jaki materac wybierzemy, będzie miało wpływ na dalszy rozwój całego organizmu.

Zarówno materace 115x135 cm piankowe jak i materace sprężynowe są polecane dla dzieci. Jednak ostateczny wybór powinien być uzależniony od różnych czynników.

 

Jaki najlepszy materac dla dziecka 115x135 cm

 

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem jakim powinniśmy się kierować jest wiek i waga dziecka, dla którego będzie materac 110x135 cm. Jest ważne, by brać pod uwagę takie parametry jak miękkość, wysokość i dodatkowe cechy poszczególnych surowców (antyalergiczność, antybakteryjność – istotne przy problemach skórnych, potliwości, itp.)

To czy wybierzemy materac piankowy czy materac sprężynowy i na jakiej konstrukcji, zależy również od tego na jak długo planujemy, aby materac 120x135 cm spełniał swoją funkcje. Dodatkowym aspektem wyboru jest wysokość materaca. Do niektórych łóżek potrzebne są materace niskie czyli Mini, albo materace o podwyższonej konstrukcji czyli Lux.

 

Warstwy na materacu 115x135 cm

 

Niezależnie czy zostanie wybrany model materaca piankowy czy sprężynowy możemy poprzez nałożenie dodatkowych warstw zmienić stopień twardości jak i podnieść komfort snu. Do zmiany twardości wykorzystywane są: pianki visco memory, pianki lateksowe, moletowe, a także profilowane pianki visco memory, kokos i trawa morska. Każda z tych warstw nadaje powierzchni inne odczucie, a zarazem i inne właściwości. Najczęściej wybierana pianka z wszystkich dostępnych to lateks. Jest odporny na wypracowanie, dobrze wentyluje środek materaca i wysoko podnosi komfort. Drugą pod względem wyboru jest pianka visco memory i profilowana visco memory. Są to surowce nadające miękkości, otulenia. Oddają też ciepło, co może być zbawienne dla osób odczuwających zimno. Dla utwardzenia powierzchni wybierane są naturalne maty kokosowe i trawa morska.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.