• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 115x145 / 145x115 cm do spania

Materac 115x145 cm piankowy dopasowuje się idealnie do ciała każdego użytkownika, dla dziecka będzie szczególnie wygodny. Materac kieszeniowy to z kolei zwiększona trwałość. On również cechuje się dużą elastycznością punktową. Przeanalizuj obie opcje.

 

Każdy kochający rodzic dba o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Wszyscy wiemy o tym, że organizm noworodka czy niemowlaka, by zdrowo rosnąć potrzebuje odpowiedniej ilości i wysokiej jakości snu. Zadbaj o to kupując wygodny materac 115x145 cm do łóżeczka. Proponujemy materac 115x145 z rdzeniem wykonanym ze sprężyn kieszeniowych.

 

Wygodny materac 115x145 cm kieszeniowyMaterac kieszeniowy charakteryzuje się cylindrycznymi sprężynami umieszczonymi w materiałowych kieszonkach. Ich liczba 262 szt/m2 zapewnia punktowe podparcie ciała. Oznacza to, że materac 110x145 cm dopasowuje się do sylwetki pod wpływem nacisku i perfekcyjnie podpiera kręgosłup i całe ciało. Materac 120x145 cm zapewnia więc prawidłowy rozwój twojego brzdąca, dbając o jego kręgosłup już od pierwszych chwil jego życia. Materac średnio twardy to najlepszy wybór dla dziecka. W zbyt miękkim dziecko zapadałoby się, za twardy byłby niewygodny. Wybierając materac dla dziecka musimy brać pod uwagę wszystkie parametry. Każdy z nich ma bowiem wpływ na komfort snu. Istotny jest również pokrowiec. Nasze pokrowce uszyte są z wełny kóz kaszmirskich. Są bardzo miękkie, mięsiste. Gwarantują duży komfort.

Profesjonalne doradztwo przy wyborze materaca 115x145 cm dla dziecka

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrafi dobrać odpowiedni rodzaj materaca, zna się na materiałach i potrafi określić ich właściwości. Dlatego oferujemy pomoc konsultantów. Ich profesjonalne doradztwo ułatwi z pewnością zakup najodpowiedniejszego materaca. Skorzystanie z fachowej pomocy pozwoli spać spokojnie nie tylko dziecku lecz również jego rodzicom. Nasze materace 115x145 cm produkujemy w ciągu 2 dni roboczych. Są produkowane na indywidualne zamówienie, nie magazynujemy ich tygodniami. Wysyłamy je na płasko, nie są zginane i rolowane by nie uszkodzić ich sprężyn. Materace lateksowe lub materace z pianką wysokoelastyczną HR to najlepszy wybór dla dzieci. Zapewniają komfort i są na tyle sprężyste, że nie utrudniają dziecku swobody ruchów.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.