• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 115x175 / 175x115 cm do spania

Czyż nie jest prawdą, że cudownie mieć wybór? Znajdziesz u nas cały szereg materacy 115x175 cm różnej budowy i w wielu wariantach. Sprawdź preferencje swojego dziecka, dopytaj na czym lubi spać i dokonaj wyboru. W razie wątpliwości zapytaj nas o radę.

Dobrze dobrany materac 115x175 cm to podstawa

 

Dokonując wyboru spośród tak wielu modeli materacy 115x175 cm, mamy większą szansę trafić na ten idealny. Aby dobrze wybrać należy zapoznać się z bogata ofertą.

Głównym wyznacznikiem podczas wyboru jest waga osób korzystających zmateraca 115x175 cm. Przy jego wyborze bierzemy pod uwagę również przyzwyczajenia.

Możemy wybrać spośród materacy miękkich, średnio twardych, twardych i bardzo twardych.

Każdy materac niezależnie od stopnia twardości czy konkretnego modelu będzie w pokrowcu kaszmirowym, który zwiększa uczucie komfortu. Jednocześnie nadaje miękkość i wrażenie luksusu.

 

Odpowiedni stopień twardości w wybranym materacu 115x175 cm

Materace podzieliliśmy według czterostopniowej skali. Wyróżniamy poniższe stopnie twardości:

 

  • materace miękkie z podwójna pianką visco memory, odpowiednie do wagi ok. 60 kg

  • materace średnio twarde z pianka HR, lateksem, pianka moletowaną, pianką visco, dedykowane osobom o wadze od 60 kg do 100 kg

  • materace twarde z warstwą maty kokosowej lub trawy morskiej dla osób od 100 kg do 120 kg

  • materace bardzo twarde z podwójną warstwą kokosu i końskiego włosia przeznaczone dla osób powyżej 120 kg

Inny materac dla dwóch osób, a inny dla jednej

 

W materacach 110x175 cm rozróżniamy kilka konstrukcji sprężyn pocketowych. Podstawowa sprężyna ma 12 cm wysokości i jest użyta w modelach standardowych, gdzie mamy możliwość wyboru materacy od 17 cm do 23 cm wysokości. Następną w ofercie konstrukcją jest multipocket, gdzie liczba sprężyn jest podwojona w stosunku do standardowych (510 sztuk/m2). Stosowana w materacach dla osób o zwiększonej wadze lub materacu 175x175 cm podwójnym dla par. Wysokości tych modeli są identyczne jak w standardzie. Dodatkowo oferta została poszerzona o materace o obniżonych sprężynach czyli w wersji mini. Najniższy materac sprężynowy tej oferty ma 12 cm. Mamy także materace lux o podwyższonych sprężynach (o 5 cm), gdzie najwyższy ma 28 cm wysokości.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024