UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 115x225 / 225x115 cm do spania

Czym wyróżniają się nasze materace 115x225 cm? Poza oczywistym komfortem i jakością oferujemy wyjątkowy kaszmirowy pokrowiec, miły i delikatny dla skóry oraz profesjonalną dostawę na płasko, bez zwijania i zginania materaca.

Jak spokojnie przespać noc? Pierwszym istotnym krokiem a być może najważniejszym, jest wybór odpowiedniego materaca 115x225 cm. Biorąc pod uwagę ilość godzin spędzanych w łóżku ciężko zbagatelizować podjęcie takiej decyzji. Poszczególne twardości od materacy miękkich 115x225 cm po materace bardzo twarde dedykowane są różnym grupom użytkowników, ze względu na wiek czy wagę.

 

Rodzaje twardości materacy 115x225 cm

 

Jeśli zastanawiasz się jaką twardość materaca 115x225 cm wybrać pomocny może być dla Ciebie taki opis:

  • materac miękki – dedykowany szczególnie dzieciom bądź osobom do około 60 kg i takim, które lubią powierzchnie miękkie, dopasowujące się maksymalnie do ciała

  • materac średnio twardy – dedykowany osobom w przedziale około 60-100 kg, w tej kategorii znajdziesz wiele różnych materiałów do wyboru, można powiedzieć, że to trochę uniwersalna kategoria

  • materac twardy – dobry wybór dla osób w granicy 90-100 kg wzwyż bądź takich, które nie lubią plastycznych czy sprężystych powierzchni

  • materac bardzo twardy – dedykowany osobom słuszniejszej wagi lub takim, które ze względu na upodobania bądź np. dolegliwości bólowe wymagają mocnej, konkretnej powierzchni

Jeśli nadal nie jesteś przekonany w kwestii odpowiedniego wyboru zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy dwustronnych o różnych twardościach. Taki wybór materaca daje alternatywę.

 

Twardość materaca 115x225 cm nie jest już wielką niewiadomą

 

Skoro twardość materaca  nie stanowi już dla Ciebie wyzwania pozostaje wybór odpowiedniego rozmiaru. Oczywiście, jeśli masz już stelaż łóżka wybór jest łatwy. Posiadamy szeroką skalę rozmiarów, przykładowo znajdziesz u nas materac 110x225 cm albo materac 120x225 cm. Jeśli natomiast stoisz dopiero przed wyborem łóżka dlaczego nie wybrać dużego, wygodnego, komfortowego rozmiaru? Większego niż zakładałeś? Wyobraź sobie dużą przestrzeń, w kaszmirowym pokrowcu, na którym poczujesz się królewsko. Czy to nie brzmi przekonująco?

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.