UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x155 / 155x120 cm do spania

Wysoki standard wykonania, szybka produkcja, ostrożna dostawa sprawiają, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z zakupu materaca 120x155 cm właśnie u nas. Na całym etapie zakupów jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą materacy otulonych kaszmirową powłoką.

Posiadamy materace 120x155 cm zróżnicowane pod względem twardości, wysokości czy budowy. W naszej bogatej ofercie materacy 120x155 cm znajdziesz dla siebie odpowiedni model niezależnie od wagi czy preferencji. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, trwałe i solidne. Stawiamy na produkt rodzimy, wszystko co można zakupić w kraju jest u nas kupowane.

Materace 120x155 cm zróżnicowane pod względem budowy

 

Materace 120x155 cm mogą różnić się budową czyli mogą mieć konstrukcję sprężynową lub być wykonane w całości z bloku pianki. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo:

  • materace piankowe

  • materace sprężynowe pocketowe z ilością sprężyn 262 sztuki/m2

  • materace multipocket czyli niemal podwójna ilość sprężyn tj. 510 sztuk/m2

  • materace w wersji Lux czyli wyższe modele, z dłuższymi sprężynami nadającymi większej sprężystości całemu materacowi, ich ilość to 262 sztuki/m2

  • materace w wersji Mini czyli niższe sprężyny w ilości 262 sztuki/m2, zapewniają wysoki komfort i trwałość przy ograniczonej grubości materaca

Materace 120x155 cm zróżnicowane pod względem twardości

W zależności od wagi czy preferencji możesz wybrać u nas modele materaca 125x155 cm od miękkich po materace bardzo twarde. Przyjmujemy cztery stopnie twardości:

Dodatkowo w każdej z kategorii można żonglować konstrukcją czy materiałami dodatkowymi, co pozwoli na konkretniejsze dopasowanie modelu do oczekiwać: przykładowo materac średnio twardy może być w wersji wysokiej tzw. Lux i zawierać podwójny lateks, ale średnio twardy będzie też model materaca pocketowy w wersji klasycznej z pianką profilowaną czy plastyczną pianką visco memory. Jeśli budowa materaca 130x155 cm jest dla Ciebie wielką niewiadomą skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, chętnie przeprowadzimy Cię przez proces zakupów, ujawniając tajniki materiałów i doradzając najlepszy wybór.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.