• Kategorie
  • Parametry
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac do łóżka 125x205 / 205x125 cm do spania

Produkujemy materace 125x205 cm tylko z atestowanych i certyfikowanych materiałów. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Surowce posiadają wysoką jakość, co przekłada się na wygląd i cechy naszych materacy.

 

Każdy z nas niezależnie od wagi może posiadać osobiste preferencje w kwestii twardości materaca, wysokości czy jego plastyczności. Wśród szerokiej oferty materacy 125x205 cm znajdziesz u nas modele niskie, materace wysokie, w podwójnej konstrukcji czyli tzw. multipocket i wiele wariantów w zależności od wybranej twardości. Sprawdź dokładnie jaki wymiar materaca potrzebujesz. Najlepiej nie sugerować się wymiarem łóżka czy rozmiarem pościeli jaką kupujesz, a po prostu zmierzyć miejsce na materac. Wtedy będziesz mieć pewność, że kupujesz prawidłowy rozmiar np. materac 125x205 cm.

 

Materac średnio twardy czyli uniwersalny wybór materaca 125x205 cm

 

Jeżeli nie posiadasz osobistych preferencji to rzeczywiście jest tak, że na materacu 120x205 cm średnio twardym wyśpi się każdy, niezależnie od wieku czy wagi. Jest to uniwersalna twardość, która może zawierać kilka bardzo fajnych materiałów. Do wyboru masz różne konstrukcje materaca 130x205 cm. Przykładowo model średnio twardy możesz wybrać w wersji multipocket czyli podwójna ilość sprężyn - będzie mocniejszy, albo w wersji np. lux czyli materac 90x200 cm będzie wyższy i bardziej sprężysty. Do modelu średnio twardego możesz wybrać lateks pojedynczy bądź podwójny – szukaj go w materacach lateksowych. To bardzo wygodny i trwały materiał, zmiękcza powierzchnię, ale nie daje uczucia zapadania się, jest sprężysty i chłodny. Jeśli z kolei lubisz ciepło dobrym dodatkiem będzie pianka visco memory czyli materac termoplastyczny. Pianka ta otula i daje przyjemne uczucie ciepła. Piankę visco memory znajdziesz u nas też w wersji profilowanej czyli w kategorii materace z profilowaną pianką visco memory. Ale to nie wszystko, mamy jeszcze piankę profilowaną moletowaną.

 

Nie mam pojęcia jaki materac 125x205 cm wybrać

 

Szanowny kliencie! Jak widzisz wybór rozmiarów, wersji konstrukcji, materiałów jest duży. Nie martw się. Jeśli niewiele Ci to mówi, nie musisz studiować dniami właściwości poszczególnych warstw. W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem kontaktowym 577 777 361, mailem czy czatem. Dzwoń, pisz do nas z komfortowego otoczenia, a chętnie doradzimy w wyborze. Zapraszamy!

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023