• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x200 / 200x130 cm do spania

Twoja sypialnia potrzebuje nietypowego łóżka i materaca 130x200 cm? Dla nas to nic trudnego. Przed sobą masz 90 modeli, od miękkiego aż do bardzo twardego. Skorzystaj z naszego poradnika lub skontaktuj się z nami, a dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Materac 130x200 cm występuje w czterech rodzajach twardości: może być materacem bardzo twardym, twardym, średnio twardym lub materacem miękkim. Jest to nietypowy rozmiar materaca plasujący się pomiędzy standardowymi rozmiarami takimi jak materac 120x200 cm oraz materac 140x200 cm. Sprawdź więc dokładnie czy Twoje łóżko na pewno ma taki niestandardowy rozmiar, a może mierzysz nie miejsce na materac lub stary materac tylko całe łóżko?

Materace kieszeniowe 130x200 cm

Dlaczego w naszej ofercie znajdą Państwo tylko materace kieszeniowe lub materace kieszeniowe Multipocket? Dlaczego nie oferujemy materacy piankowych? W naszej opinii tylko taki tym materaca zapewnia najlepsze podparcie i komfort snu, a z drugiej strony będzie odpowiednio trwały i posłuży długie lata. Baza w postaci sprężyn kieszeniowych jest idealna do stworzenia materaca o każdym stopni twardości. Czym są w takim razie sprężyny kieszeniowe? Są to sprężyny mające swoją nazwę pochodzącą od budowy, tzn. każda sprężyna jest w osobnej kieszeni, nie styka się ze sprężyną obok w związku czym ich praca jest praktycznie niesłyszalna. Są ciche. Kolejna ich zaleta jest taka, że jeśli mamy sytuację, że na jednym materacu śpią osoby o dużej różnicy wag nie następuje efekt zsuwania się osoby lżejszej w kierunku osoby cięższej - taki efekt występuje w materacach bonellowych. Następną ich zaletą jest to, że sprężyny te są ułożone w 9 następujących po sobie stref, które odpowiadają poszczególnym partią naszego ciała odpowiednio je podpierając. Materace te mogą występować w postaci 3 różnych wersji

1. Wersja pocketowa zwykła - ilość sprężyn to 262 szt/m2, wysokość samej sprężyny to12 cm

2. Wersja pocketowa LUX - - ilość sprężyn to 262 szt/m2, wysokość samej sprężyny to 17 cm

3. Wersja Multipocket - - ilość sprężyn to 510 szt/m2, wysokość samej sprężyny to 12 cm

Każdy z naszych materacy występuje w 3 różnych wersjach. Najtrwalszy będzie materac zbudowany ze sprężyny Multipocket, podwoiliśmy tutaj liczbę sprężyn co spowodowało jeszcze lepsze podparcie ciała osób śpiących na tego typu materacu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024