• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 135x225 / 225x135 cm do spania

Proponujemy zakup trwałego, znakomitego materaca 135x225 cm w różnych wariantach do wyboru. Posiadamy materace piankowe i sprężynowe (pocketowe i multipocketowe). Materace kieszeniowe występują także w wysokościach skróconych (mini) i podwyższonych (lux).

Kaszmirowysen.pl to jakość i produkcja materacy 135x225 cm dla ludzi ceniących sobie indywidualne dopasowanie produktu. Każdy materac produkujemy po złożonym zamówieniu w ciągu 2 dni roboczych. Różnorodna konfiguracja sprężyn, użytych surowców i kaszmirowy pokrowiec sprawiają, że każdy materac 135x225 cm jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

Wybór twardości materaca 135x225 cm dopasowany do wagi i upodobań

 

Twardość materaca to jeden z najważniejszych parametrów, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie materaca. Według skali mamy 4 stopnie twardości od H1 do H4. Materace miękkie są dobre dla osób lżejszych, z wagą do 60kg. Miękka strona materaca posiada w budowie podwójną warstwę pianki visco.

Pianka termoelastyczna visco memory to materiał plastyczny, zmiękczający, dopasowujący się do kształtów ciała. Materac średnio twardy będzie odpowiedni dla osób z wagą do 100 kg. W budowie takiego materaca wykorzystujemy np. piankę lateksową. Lateks to materiał przewiewny, antyalergiczny, odporny na wypracowanie i zapewniający najwyższy komfort. W modelach średnio twardych mamy również warstwy z pianki visco czy molet. Pianki wykorzystywane są oddzielnie lub w połączeniu, w zależności od wybranego modelu. Materace twarde posiadają w budowie warstwę kokosową lub trawę morską. Materac ze stroną twardą będzie odpowiedni dla osób z wagą ponad 100 kg. Ostatnia kategoria to materac bardzo twardy z kokosem i końskim włosiem, zalecamy dla osób z wagą ponad 120 kg.

Niezależnie od sugerowanej względem wagi, twardość materaca dobieramy do naszych preferencji i upodobań. W ofercie posiadamy materace  dwustronne np. średnio twarde na twarde lub twarde na bardzo twarde. Przy takiej budowie można sprawdzić i dobrać twardość idealną.

Konstrukcja materaca 135x225 cm

 

W swojej ofercie posiadamy materace 130x225 cm piankowe i na konstrukcji kieszeniowej. Materac 140x225 cm na konstrukcji kieszeniowej może występować na sprężynie pocketowej lub multipocketowej. Multipocket to mocniejsza budowa, zapewni odpowiednie podparcie ciała nawet dla osób o różnej wadze. Jeśli materac ma być wysoki, dostępna jest wersja Lux a jeśli niższy wybieramy wersję mini.

Jeśli samodzielne podjecie decyzji sprawia kłopot, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nasi doradcy chętnie udzielą porady, pomogą dobrać materac dostosowany do wagi jaki i potrzeb.

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7