UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x195 / 195x140 cm do spania

Proponujemy zakup jednego z wielu materacy 140x195 cm o różnych właściwościach. Rozmiar to pierwszy parametr. Kolejnym jest typ materaca, jego wysokość, użyte w produkcji materiały. Pokrowcem nie musisz się martwić. Posiadamy tylko jeden, ale wyjątkowy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą materacy otulonych kaszmirową powłoką.

Posiadamy materace 140x195 cm zróżnicowane pod względem twardości, wysokości czy budowy. W naszej bogatej ofercie materacy 140x195 cm znajdziesz dla siebie odpowiedni model niezależnie od wagi czy preferencji. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, trwałe i solidne. Stawiamy na produkt rodzimy, wszystko co można zakupić w kraju jest u nas kupowane.

 

Materace 140x195 cm zróżnicowane pod względem budowy

 

Materace 140x195 cm mogą różnić się budową czyli mogą mieć konstrukcję sprężynową lub być wykonane w całości z bloku pianki. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo:

  • materace piankowe

  • materace sprężynowe pocketowe z ilością sprężyn 262 sztuki/m2

  • materace multipocket czyli niemal podwójna ilość sprężyn tj. 510 sztuk/m2

  • materace w wersji Lux czyli wyższe modele, z dłuższymi sprężynami nadającymi większej sprężystości całemu materacowi, ich ilość to 262 sztuki/m2

  • materace w wersji Mini czyli niższe sprężyny w ilości 262 sztuki/m2, zapewniają wysoki komfort i trwałość przy ograniczonej grubości materaca

 

Materace 140x195 cm zróżnicowane pod względem twardości

W zależności od wagi czy preferencji możesz wybrać u nas modele materaca 140x195 cm od miękkich po materace bardzo twarde. Przyjmujemy cztery stopnie twardości:

Dodatkowo w każdej z kategorii można żonglować konstrukcją czy materiałami dodatkowymi, co pozwoli na konkretniejsze dopasowanie modelu do oczekiwać: przykładowo materac  135x195 cm może być w wersji wysokiej tzw. Lux i zawierać podwójny lateks, ale średnio twardy będzie też model materaca pocketowy w wersji klasycznej z pianką profilowaną czy plastyczną pianką visco memory. Jeśli budowa materaca 145x195 cm jest dla Ciebie wielką niewiadomą skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, chętnie przeprowadzimy Cię przez proces zakupów, ujawniając tajniki materiałów i doradzając najlepszy wybór.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023