• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x200 / 200x150 cm do spania

Rozglądasz się za nietypowym rozmiarem materaca 150x200 cm? Dla nas to żaden problem, wyprodukujemy go dla Ciebie w max 2 dni i dostarczymy bez rolowania. Wybieraj spośród 90 modeli - na pewno znajdziesz materac odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Materac 150x200 cm to bardzo nietypowy rozmiar materaca, można by powiedzieć, że jest to materac na wymiar. Bardzo mało producentów posiada go w swojej ofercie i jego zakup może być problemowy. Jednak nie u nas. Posiadamy w swojej ofercie ponad 90 modeli materacy w tym rozmiarze więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Jesteś pewien, że szukasz materaca 150x200 cm, a może poszukiwany rozmiar to materac 160x200 cm, lub materac 140x200 cm? Bardzo częstym błędem przy zakupie materaca jest błędnie dobrany rozmiar, źle zmierzone miejsce na materac. Sprawdź, abyś nie popełnił pomyłki.

Sposób transportu materaca 150x200 cm

Bardzo ważnym aspektem dla trwałości materaca jest jego sposób transportu. Materac to produkt wielkogabarytowy. Nie można go nadać w okienku na poczcie, a zwłaszcza tak duży rozmiar. Część firm materace na czas wysyłki roluje lub łamie na pół. Bądź pewny, że u nas tak to się nie odbywa. Wszystkie nasze materace pakujemy w podwójną grubą folię zabezpieczającą materac przed zabrudzeniami. Kolejnym etapem to transport materaca na płasko, bez rolowania przez prywatną firmę przewozową. Firma dostarcza materac pod pierwsze drzwi. Co oznacza transport na płasko? Czy materac będzie transportowany w takiej pozycji w jakiej znajduje się on na łóżku? Nie! Będzie transportowany na płasko w pionie. Na płasko, tzn. nie będzie rolowany ani zginany. Dlaczego tak? Jeśli transportowalibyśmy materace w pozycji poziomej, a nie pionowej to materace musiałyby leżeć jeden na drugim. Przeciętna waga materaca średnio twardego 150x200 cm to kilkadziesiąt kilogramów w zależności od budowy. Proszę sobie zatem wyobrazić jak wyglądałby ten materac leżący na samym dole, przygnieciony kilkoma innymi materacami o takiej same wadze - mówiąc wprost naleśnik - uległby uszkodzeniu.

Wybrana przez nas forma transportu na płasko w pionie jest najbardziej optymalną formą transportu materaca dla jego trwałości. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz nasz materac.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024