• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x230 / 230x150 cm do spania

Spraw sobie przyjemność kupując materac 150x230 cm, który zapewni Ci relaks i odprężenie. Odpoczynek na wygodnej powierzchni to gwarancja dobrego nastroju i energii od samego rana. Jeżeli dobrze podpiera ciało i kręgosłup eliminuje problem jego bólu.

Dodatkiem do każdego modelu materaca 150x230 cm jest pokrowiec kaszmirowy wykonany z wełny kóz kaszmirskich. W odpowiedni sposób pozyskiwana wełna nadaje miękkości całemu pokrowcowi. Estetycznie wykonany i elegancko wyglądający pokrowiec o zwiększonej gęstości materiału nada materacowi 150x230 cm luksusowego charakteru, takiego, na którym będziemy chcieć odpoczywać.

Pokrowiec kaszmirowy dzięki wszytej siatce wentylującej zapewnia lepszy przepływ powietrza. A zamek wszyty z dwóch sąsiadujących boków umożliwia ściągniecie pokrowca. Pokrowiec kaszmirowy można prać w 40°C.

Nasze materace mają funkcję lato-zima. A to dzięki zastosowaniu warstwy włókna klimatyzującego i owczej wełny.

 

Rozmiar materaca 150x230 cm, a potrzeby

 

Niestety bywa czasem tak, że nie możemy pozwolić sobie na taki rozmiar materaca, o jakim marzymy. Śpiąc w pojedynkę nie jest problemem dobrze dobrać rozmiar materaca 145x230 cm, kłopotliwe staje się to przy wyborze rozmiaru dla dwóch osób. Dodatkowo przy małżeńskim materacu 155x230 cm trzeba brać pod uwagę nie tylko rozmiar. Ważne jest, by oprócz rozmiaru wybrać model o dopasowanym stopniu twardości.

 

Bogata oferta modeli materaców 150x230 cm

 

Lateks, pianka visco memory, pianka moletowana, kokos i końskie włosie - to tylko niektóre surowce, jakie mamy możliwość użyć przy budowie poszczególnych modeli. Każda z warstw użyta osobno lub w połączeniu tworzy modele materacy o różnych stopniach twardości. Materac miękki to materac z podwójną pianką visco memory, plastyczną warstwą zapamiętującą kształty ciała. Taka pianka po ogrzaniu zmięknie i w ten sposób otuli śpiącego. Do budowy materacy średnio twardych używamy znacznie większej kombinacji warstw, które pozwalają uzyskać tą twardość. Wszystkie pojedyncze warstwy pianek są średnio twarde. Natomiast do budowy materacy twardych i materacy bardzo twardych używamy maty kokosowe, trawy morskiej i końskiego włosia.

Rabat 10% na materace 90x200, 140x200, 160x200 i 180x200 cm. Wpisz kod: KY10YK. Promocja trwa do 28.02.2021 r