UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 160x225 / 225x160 cm do spania

Zdecydowałeś o konkretnym rozmiarze materaca 160x225 cm, teraz musisz określić jego pozostałe parametry. Dopasuj jego twardość do swojej wagi, zapoznaj się z właściwościami poszczególnych surowców. Wybierz trwały i odporny na wygniatanie rdzeń materaca.

Nasze materace 160x225 cm charakteryzują się wyjątkową trwałością i komfortem. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w tej branży pozwala nam tworzyć produkty wyjątkowe, wygodne i solidne. Nie bez znaczenia jest tu wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zastosowane technologiczne rozwiązania. Nasze materace 160x225 cm wykonujemy z wkładów sprężynowych pocketowych, charakteryzujących się odpornością na użytkowanie oraz jakością.

Pomożemy ci w wyborze najlepszego materaca 160x225 cm

Ze względu na duży wybór i zróżnicowaną ofertę nasi klienci mogą mieć problem z wyborem konkretnego modelu materaca 155x225 cm. To z myślą o nich proponujemy konsultacje z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą praktycznych porad i pomogą w zakupie dobrze dobranego materaca 165x225 cm. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i rozległej wiedzy są w stanie na podstawie krótkiego wywiadu, Państwa wagi oraz szczególnych preferencji zaproponować optymalne rozwiązanie. Po wybraniu właściwego modelu jesteśmy do Państwa dyspozycji na całym etapie realizacji zamówienia. Od zakupu aż po dostawę służymy pomocą.

Waga a twardość materaca 160x225 cm

Najistotniejszym parametrem, decydującym o twardości materaca jest waga. Materace podzieliliśmy na cztery kategorie:

  • materace miękkie dla wagi nie przekraczającej 60 kg

  • materace średnio twarde dla wagi w przedziale 60 – 100 kg

  • materace twarde dla ważących ponad 100 kg

  • materace bardzo twarde dla wagi przekraczającej 120 kg

Kolejne parametry to cechy szczególne materiałów użytych w warstwach zewnętrznych. Materace lateksowe charakteryzują się sprężystością oraz przewiewnością (istotną dla osób cierpiących na nadpotliwość), materace termoelastyczne polubią osoby marznące, lubiące uczucie otulania. Ich ciało „zapada się” w piance viscoelastic, która doskonale podpiera go w każdym miejscu. Pianka moletowana jest charakterystycznie nacinana, posiada wypustki i wgłębienia delikatnie masujące ciało. Kokos i trawa morska utwardzają materac i posiadają właściwości higroskopijne. Doskonale wchłaniają nadmiar wilgoci i natychmiast oddają go do otoczenia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023