• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 165x175 / 175x165 cm do spania

W sypialni minimalizm jest praktyczny, nie rozprasza Cie za dużo rzeczy więc łatwiej o wyciszenie przed snem. Teoria ta nie musi jednak dotyczyć materaca 165x175 cm, tutaj akurat można zaszaleć i wybrać naprawdę wygodny, przyjemny model materaca.

 

Bogaty asortyment materacy 165x175 cm to dużo większe możliwości wyboru. Mnogość rozmiarów oraz rodzajów materacy pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza i do każdej osoby. Posiadamy rozmiary standardowe  i niestandardowe jak materac 165x175 cm. Zagospodarujesz każdą przestrzeń.

 

Dobierz twardość materaca 165x175 cm do swojej wagi

 

Materac 160x175 cm jest produktem kupowanym na dłuższy okres czasu, możemy więc nie być na bieżąco z nowościami czy wprowadzonymi nowymi rozwiązaniami. Niektóre pojęcia mogą nam się wydawać zupełnie obce. Na szczęście nie pozostajesz z wyborem sam. Chętnie pomogą Ci nasi doradcy. Razem z Tobą wybiorą najlepszy model, o najlepiej dopasowanych parametrach. Super wygodny i trwały materac 170x175 cm. Najważniejszym parametrem branym pod uwagę przy jego zakupie jest waga przyszłego użytkownika. Im cięższa osoba, tym twardszy materac jest jej dedykowany. W sklepie Kaszmirowsen.pl oferujemy cztery twardości materacy:

  • materac miękki

  • materac średnio twardy

  • materac twardy

  • materac bardzo twardy

 

W zależności od wybranej twardości materace różnią się również warstwą zewnętrzną. Materace miękkie wykończone są zawsze podwójną pianką termoelastyczną visco memory. Wśród materacy średnio twardych znajdziemy materace lateksowe, materace wysokoelastyczne lub materace moletowane. Materace twarde to materace kokosowe lub z trawą morską, a materace bardzo twarde to podwójna warstwa kokosowa, z dodatkową lub nie, warstwą końskiego włosia.

 

Produkcja i dostawa materacy 165x175 cm

 

Materac produkujemy w ciągu 2 dni roboczych. Po przekazaniu go firmie przewozowej informujemy o tym klienta. Przewoźnik dostarcza materac w przedziale 7 dni roboczych. Przed dostawą kontaktuje się z klientem w celu poinformowania o dacie i godzinie dostawy. Materace wysyłamy na płasko, w pozycji bocznej. Nie gniotą się, nie zwijamy ich i nie rolujemy by nie uszkodzić sprężyn. Na wkład sprężynowy pocketowy dajemy 30 -letnią gwarancję. Oferujemy również możliwość zwrotu materaca w sytuacji, gdy nie spełni oczekiwań naszego klienta. Ma na to 30 dni od dnia otrzymania materaca. Może przetestować materac i ocenić czy jego parametry są satysfakcjonujące.

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7