• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 165x185 / 185x165 cm do spania

Materac 165x185 cm do spania to najważniejszy element sypialni. Nawet najmodniej urządzone wnętrze nie sprawi, że będziemy czuć się wyspani i zregenerowani, jeżeli wybór takiego produktu jak materac pozostawimy przypadkowi.

 

Jednym z powodów tego, że nie wstajesz wypoczęty, że budzisz się w nocy może być źle dobrany materac 165x185 cm. Zapewniając sobie zdrowy sen poprawisz komfort funkcjonowania w ciągu dnia. Wypoczęty organizm jest bardziej produktywny i mniej podatny na stres. Zatem do dzieła!

 

Jak wybrać odpowiedni materac 165x185 cm

 

Przede wszystkim zastanów się co lubisz. Czy wygodnie Ci na materacu 165x185 cm, który daje uczucie otulenia? Jeśli tak, wybierz model z dodatkiem pianki visco memory - to pianka, która reaguje na ciężar i ciepło organizmu mięknąc pod ciałem. Jeśli nie lubisz uczucia zapadania się, ale chcesz żeby materac 165x185 cm być wygodny i sprężysty, dodatkowo nie lubisz zbyt dużego ciepła to model materaca z lateksembędzie dla Ciebie idealny. Lateks jego bardzo wygodnym materiałem, trwałym i sprężystym. Szybko dopasowuje się do ciała i równie szybko odbija. A może uwielbiasz twarde powierzchnie? Jeśli marzy Ci się duża twardość materaca 170x185 cm polecamy dodatek końskiego włosia, jeśli nie lubisz przesadzać wystarczy materac z kokosem bądź materac z trawą morską.

 

Serce materaca 165x185 cm czyli konstrukcja

 

Materace 160x185 cm możesz wybierać spośród kilku wariantów samej konstrukcji. Posiadamy w ofercie materace piankowe oraz materace pocketowe czyli sprężynowe, gdzie każda sprężyna jest w osobnej kieszeni. Konstrukcja sprężynowa jest cicha i trwała. Wersję pocketową znajdziesz u nas w czterech wariantach:

  • pocket czyli każdy klasyczny model sprężynowy

  • mini czyli niskie sprężyny, dzięki czemu mimo ograniczenia wysokości możesz zapewnić sobie wysoki komfort

  • multipocket czyli podwójna ilość sprężyn, mocniejsza konstrukcja, która dodatkowo przekłada się trochę na twardość całego materacach

  • lux czyli dłuższe sprężyny, materace w tej wersji są wyższe i bardziej sprężyste

     

Jak widzisz niezależnie od preferowanej twardości czy możliwości przestrzennej u nas znajdziesz coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń do nas bądź napisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 08.03.2024