• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 165x205 / 205x165 cm do spania

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze materaca 165x205 cm zwróć się do nas. Chętnie pomożemy. Podpowiemy najlepsze rozwiązania, odpowiemy na pytania. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

Niezwykle komfortowe, wyjątkowe materac 165x205 cm. Oferta materacy, które Państwu proponujemy jest niezwykle rozbudowana. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, o niestandardowych i podstawowych parametrach. Rozmiary produkowane co 5 cm pozwalają na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Materace 165x205 cm mają różne szerokości, długości i wysokości. Wybór jest ogromny.

Różne rodzaje materacy 165x205 cm kieszeniowych

Sprzedajemy materace 160x205 cm posiadające wkład sprężynowy kieszeniowy oraz piankowe o zwiększonej wysokości. Materace pocketowe występują w wersji standardowej z ilością sprężyn wynoszącą 262 szt/m2 oraz multipocketowej z ilością 510 szt/m2. Dzielimy je również ze względu na wysokość na standardowe (wysokość sprężyn to 12 cm), lux (podwyższone o 5 cm) oraz mini (sprężyny skrócone o 6 cm). Materace dzielimy również ze względu na stopień twardości na materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde. Twardość dobieramy do wagi, mamy wówczas pewność, że materac 170x205 cm zapewni nam wygodny i komfortowy sen.

Realizacja i dostawa materacy 165x205 cm sprężynowych

Materace 165x205 cm produkujemy do 2 dni roboczych, następnie przekazujemy je przewoźnikowi, o czym informujemy klienta smsem. Firma przewozowa ma na dostarczenie materaca maksymalnie 7 dni roboczych. Przed dostawą kontaktują się z klientem w celu poinformowania o dacie i planowanej, orientacyjnej godzinie dostawy. Materace  przewożone są na płasko, w pozycji bocznej. Nie gniotą się, nie rolujemy ich ani nie zginamy. Dbamy o świetną jakość sprężyn, które posiadają aż 30 - letnią gwarancję na formatkę pocketową. Dostarczane materace są w 100% sprawne. Klient może zwrócić materac do 30 dni od dnia zakupu, jeżeli nie spełni jego oczekiwań. Dajemy więc możliwość przetestowania materaca, klienci nie muszą obawiać się, że zostaną z nietrafionym produktem na długie lata. Może się bowiem zdarzyć, że subiektywne odczucia klienta nie pokrywają się z danym opisem i w pełni zdajemy sobie z tego sprawę.

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7