• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 170x195 / 195x170 cm do spania

Odpowiednia twardość materaca 170x195 cm sprawi, ze zapewni on komfort wypoczynku, jednocześnie dobrze podpierając ciało i kręgosłup. Materace podzieliliśmy według wagi w czterostopniowej skali. Dzięki temu wybór jest znacznie ułatwiony.

 

Materace piankowe oraz materace pocketowe to dwa rodzaje materacy, które możemy Państwu zaoferować w sklepie Kaszmirowysen.pl. Niezależnie od tego, jakiego typu materaca 170x195 cm poszukujesz możesz być pewien, że jego jakość będzie najwyższa. Produkujemy materace 170x195 cm ze sprawdzonych materiałów, od zaufanych dostawców. Wszystkie posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów i dlatego dopilnowanie tej kwestii jest dla nas sprawą priorytetową. Nasze surowce wyróżnia dodatkowo wysoka jakość i trwałość.

 

Materace piankowe i pocketowe dostarczamy na płasko

Niezależnie od tego jaki materac 165x195 cm zakupisz, dostarczy go do ciebie prywatna firma przewozowa. Dzięki tej formie dostawy materace przewożone są na płasko, ułożone jeden obok drugiego. Nie zginamy ich, nie rolujemy, nie gniotą się pod własnym ciężarem. Materace trafiają do klientów w doskonałym stanie. Klient jest informowany o planowanej dacie oraz orientacyjnej godzinie dostawy, w celu ich potwierdzenia.

Materace 175x195 cm produkujemy do 2 dni roboczych, na dostawę firma transportowa ma maksymalnie 7 dni roboczych. Materac  jest produkowany dla każdego klienta dopiero po złożonym zamówieniu, nie jest magazynowany, odleżany i zakurzony.

 

Rodzaje materacy  170x195 cm ze względu na twardość i użyte materiały

 

Materace mają różną twardość, którą uzyskujemy poprzez zastosowanie w materacu różnych warstw. Materace lateksowe, materace termoelastyczne, profilowane oraz z profilowaną pianką Visco Memory to materace średnio twarde. Materace z kokosem i materace z trawą morską to materace twarde. By uzyskać powierzchnię miękką stosujemy dwie warstwy pianki termoelastycznej Visco memory a powierzchnię bardzo twardą – dwie warstwy kokosowe (kilka modeli posiada dodatkowo warstwę końskiego włosia). Różne materiały to różne właściwości.

Warto je poznać. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszym blogu lub udzielą Ci informacji nasi doświadczeni konsultanci, posiadający obszerną wiedzę w tym temacie. Zapraszamy do kontaktu!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024