UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 29.06.2022 do godz. 16:00 będą realizowane do 01.07.2022
Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane od 11 lipca po przerwie urlopowej (4-8.07.2022)
* tzn. do godz. 16:00 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 170x200 / 200x170 cm do spania

Materace 170x200 cm to komfortowe modele odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadamy szeroki wybór modeli w których stosujemy pianki HR, Visco Memory, moletowaną, kokosowe i z końskiego włosia lub najwygodniejszą warstwę lateksową. Zaufaj nam!

Nowoczesne materace 170x200 cm to przede wszystkim spokojne noce i komfortowy sen. Takie materace znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Materac w tym rozmiarze to dosyć nietypowy rozmiar plasujący się pomiędzy dwoma małżeńskimi standardowymi rozmiarami takimi jak materac 160x200 cm i materac 180x200 cm. Jest to bardzo duży, komfortowy dwuosobowy materac.

Materace lateksowe 170x200 cm

Zawsze rekomendujemy naszym Klientom zakup materaca, w którym jest użyta przynajmniej pojedyncza, a najlepiej podwójna warstwa lateksu. Materace lateksowe, bo tak je określamy, chociaż nie są zbudowane w 100% z lateksu są najbardziej komfortowymi materacami średnio twardymi w naszej ofercie. Czym cechuje się lateks i dlaczego jest taki komfortowy? Jest to materiał przede wszystkim bardzo przewiewny, posiada w swojej budowie "dziurki", "kanaliki", które odpowiadają za wentylację materaca. Po drugie jest to materiał, który nie ulega wypracowaniu. Po trzecie jest to surowiec antyseptyczny, antyalergiczny. Przyjemnie zmiękcza materac i jest najbardziej komfortowy z dostępnych surowców.

Materace z końskiego włosia 170x200 cm

Materace 170x200 cm, które w swojej budowie posiadają końskie włosie są to materace bardzo twarde, a więc polecane dla osób, które ważą więcej niż 120 kg lub dla osób, które lubią bardzo twarde powierzchnie. Warstwo końskiego włosia zawsze jest łączona z podwójną warstwą kokosa i w naszych materacach taka mata podwójnego kokosa i końskiego włosia jest klejona bezpośrednio na filcu. Nie występuje tutaj warstwa pianki wysoko elastycznej jak ma to miejsce w materacach bez warstwy końskiego włosia. Materace z tym surowce to najtwardsze materace w naszej ofercie, najtwardszym materacem w naszej ofercie jest materac Amir Multipocket.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.