UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 175x240 / 240x175 cm do spania

Warto spełniać wszystkie marzenia. Nawet tak prozaiczne jak duży rozmiar materaca 175x240 cm. Komfotowy sen, który nam gwarantuje przekłada się na nasze codzienne życie i funkcjonowanie. Jego wysoka jakość oznacza dobry nastrój i energię każdego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 175x240 cm dla każdego. Znajdziesz u nas niemal każdy wymiar, typowy i nietypowy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, nie z tanich zamienników. Materac są solidne i komfortowe. Nie zawiedzie Cię jakość ani trwałość. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy materacy 175x240 cm co świadczy o ich konkretnej, mocnej budowie. Masz pewność, że materac dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i będzie służył długo.

 

Materac 175x240 cm z rożnymi warstwami

Polecamy wybór modeli albo miękkich albo średniej twardości. Do wyboru masz wiele materiałów takich jak:

  • pianka visco memory, która użyta podwójnie tworzy materac miękki

  • lateks, który nadaje sprężystości i jest w materacach średnio twardych

  • piankę moletowaną czyli laserowo wycinaną, co zapewnia lepszą wentylację i sprężystość, znajduje się po stronie średnio twardej

Dobrym wyborem jest wybór dwóch różnych stron czyli jednej strony miękkiej, drugiej średnio twardej. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci szkolnych czy młodzieży, ze względu na ich stały wzrost. Z wiekiem zmieniają się potrzeby organizmu i preferencje.

 

Materac 175x240 cm dla osoby dorosłej

 

Materac170x240cm dla dorosłych to temat rzeka. Na szczęście znajdziesz u nas szeroką ofertę modeli różnej twardości i w rożnych konfiguracjach konstrukcyjnych. Mamy modele materacy 180x240 cm od miękkich po materace bardzo twarde. Znajdziesz materace na mocnej konstrukcji z podwojoną ilością sprężyn - multipocket i wersje wyższe - lux, na dłuższej sprężynie przez co bardziej sprężyste. Jeśli lubisz materace twarde koniecznie sprawdź ofertę z dodatkiem końskiego włosia. Końskie włosieto naturalny materiał, mocno utwardzający powierzchnię i dobrze wentylujący. Jeśli lubisz szybko reagujące powierzchnie, bez uczucia zagłębiania się w materac  wybierz dodatek lateksu. W ofercie znajdziesz modele z dodatkiem pojedynczego albo podwójnego lateksu, to bardzo komfortowy dodatek.